Mercedes S 500 L W220 2000 – 57700 PLN – Gliwice

Mercedes S 500 L W220 to był w swoim czasie luksus najwyższego kalibru. Adaptacyjne zawieszenie, wentylowana tapicerka, masujące fotele, czterostrefowa klimatyzacja. Żyć, nie umierać, aż się chce ruszyć w trasę, niezależnie od jej długości. W 1999 roku, gdy model W220 zastępował generację W140, był ogromnym stylistycznym i technologicznym krokiem w nowoczesność. Ten egzemplarz sprowadzony został z Japonii, do dzisiaj przejechał tylko 49 tysiące kilometrów. Dobry stan zachowania, niezwykle urokliwa konfuguracja kolorystyczna oraz długi rozstaw osi, a także przynależność do najwyższej linii luksusowych Mercedesów rodzą nadzieję, że może być dobrą inwestycją.

Mercedes S 500 L W220
Rocznik: 2000
Przebieg: 49300 km
Pojemność: 4966 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 306 KM

Cena: 57700 PLN

Na sprzedaż Mercedes S500L. Ten samochód został sprowadzony z Japonii od pierwszego właściciela i posiada niski przebieg, który jest potwierdzony japońskim Certyfikatem Eksportowym i wynosi niecałe 50 tysięcy kilometrów. Stan techniczny pojazdu jest bardzo dobry jak na jego wiek, wszystkie elementy działają bez zarzutu, zawieszenie AirMatic nie opada, a wnętrze zostało utrzymane w bardzo dobrym stanie.

Nietypowy lakier Almadine Black Metallic, który nadaje mu ciemny, niemal czarny kolor, wpadający w fiolet w promieniach słonecznych.
Wnętrze samochodu uzupełnione tapicerką Leder Nappa w kolorze champignon.

Ten egzemplarz był również regularnie serwisowany w Japonii, a ostatni przegląd został przeprowadzony przy przebiegu 46 tysięcy kilometrów. W Polsce samochód został sprawdzony mechanicznie w renomowanym serwisie.

Ponadto, ten Mercedes S500L posiada bogate wyposażenie, obejmujące m.in.
– Podgrzewane fotele przednie i tylne,
– szyberdach,
– nagłośnienie przestrzenne BOSE,
– zawieszenie pneumatyczne z regulacją wysokości AirMatic,
– czterostrefową klimatyzację,
– elektrycznie regulowaną tylną kanapę,
– elektryczne domykanie drzwi.

Dodatkowo, samochód jest wyposażony w oryginalne radio kasetowe z pełnym zakresem polskich częstotliwości. Dla porównania samochodu japońskie mają przeważnie radio z częściowym zakresem częstotliwości (76-90 MHz).

Serdecznie zapraszam to zakupu.

Możliwy transport pod dom w każde miejsce w Polsce. Koszt to 4 zł / km.

Na wszelkie pytania chętnie odpowiadamy telefonicznie od godz. 8.00 do 19.00.
Przed przyjazdem proszę koniecznie potwierdzić telefonicznie dostępność samochodu.

Na wszystkie sprzedawane przez nas samochody wystawiamy fakturę VAT 23% a podana cena jest kwotą BRUTTO. Rejestrując samochód na firmę zyskujesz 23% jego wartości. Kupujący zwolniony jest również z opłaty skarbowej.

PEŁNA OFERTA
https://mercedesyzjaponii.pl/oferta/aktualne/

Telefon: +48 502 411 411
Miejscowość: Gliwice

Kredyt na klasyka