VW Bank

Mercedes S 500 W140 1996 – 229000 PLN – Wrocław

Rynek japoński zawsze zdawał się być niewyczerpanym pokładem znakomicie zachowanych egzemplarzy modelu W140. Fakt, że przez ostatnią dekadę wyeksportowana została większość najciekawszych egzemplarzy i dziś pojawiają się one na rynku coraz rzadziej, a jak już są, to sprzedający oczekują za nie coraz wyższych kwot. Ten Mercedes S 500 W140 to kolejny na to dowód. Przebieg wynosi tylko 38 tys. km, auto wygląda znakomicie zarówno we wnętrzu, jak i na zewnątrz. Podróżowanie nim to z pewnością ogromca przyjemność. To doskonały argument za tym, że najwspanialsze Mercedesy powstawały w latach 90-tych. Ten na wyposażeniu między innymi command center – pionierski system multimedialny z nawigacją i TV, dostępny wyłącznie w poliftowych egzemplarzach na dalekowschodnich rynkach.

Mercedes S 500 W140
Rocznik: 1996
Przebieg: 38000 km
Pojemność: 4973 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 320 KM

Cena: 229000 PLN

Dobrze Państwo trafiliście szukając idealnego egzemplarza. S klasa została importowana do Polski w 2021 roku z Japonii z przebiegiem 36000 km. Przed zakupem otrzymałem kompletny raport stanu technicznego auta, z którego wynikało, że jedyną niezgodnością z oryginalnym stanem fabrycznym jest polakierowany wtórnie przedni zderzak po otarciu parkingowym z prawej strony.
Posiadam wszystkie dokumenty dotyczące importu auta do kraju.

Po zarejestrowaniu auta w dniu 14.07.2021 odstawiłem auto do znanej podwarszawskiej firmy na duży przegląd auta. Wszystkie filtry, płyny, oleje zostały wymienione. Przegląd hamulców, uszczelnienie silnika. Wymiana wszystkich opon + opona na zapasie. W czerwcu tego roku po przejechaniu zaledwie 2000 kilometrów auto ponownie zawitało pod Warszawą na wymianę oleju i filtrów oraz doszczelnienie silnika. Na wszystkie wyżej wymienione serwisy posiadam faktury VAT.

Wnętrze jest wyprane, skórzana tapicerka wyczyszczona i zaimpregnowana, lakier nawoskowany.

W aucie wszystko jest idealnie sprawne. Od silnika poprzez skrzynie, most, zawieszenie i wszystkie systemy. Cała elektronika działa idealnie. Każda lampka, przycisk, potencjometr są w pełni sprawne.
Wnętrze wygląda jak nowe. Skóra jest w idealnym stanie, bez przetarć, odbarwień, pęknięć itp. Wykładziny, podsufitka i elementy plastikowe wnętrza mają wygląd salonowy. I co najważniejsze po 26 latach to wnętrze nadal pachnie nowym Mercedesem.

Jazda tym autem to kwintesencja przyjemności. Zapominamy o nierównościach nawierzchni. Podróżujemy w totalnej ciszy z możliwością rozmowy półszeptem.
W140 daje nam poczucie bezpieczeństwa i niesamowitego komfortu. W nowych autach dostępnych dzisiaj w salonach na pewno nie poczujemy się jak w tej S klasie.

Forma sprzedaży umowa kupna – sprzedaży.

Auto sprzedaję oczywiście zatankowane do pełna, z czystym wnętrzem i nawoskowanym lakierem.

Zgadzam się na wizytę kontrolna przed sprzedażą w ASO Mercedes.

Zapraszam na oględziny auta do Wrocławia. Na wszystkie Państwa pytania odpowiem telefonicznie.

Telefon: +48 605 480 955
Miejscowość: Wrocław