Mercedes S 500 W220 1999 – SPRZEDANY

Mercedes S 500 W220 to był w swoim czasie luksus najwyższego kalibru. Adaptacyjne zawieszenie, wentylowana tapicerka, masujące fotele, czterostrefowa klimatyzacja. Żyć, nie umierać, aż się chce ruszyć w trasę, niezależnie od jej długości. W 1999 roku, gdy model W220 zastępował generację W140, był ogromnym stylistycznym i technologicznym krokiem w nowoczesność. Ten egzemplarz sprowadzony został kilka lat temu z Włoch, do dzisiaj przejechał tylko 104 tysiące kilometrów. Dobry stan zachowania i przynależność do najwyższej linii luksusowych Mercedesów rodzi nadzieję, że może być dobrą inwestycją.

Mercedes-Benz S 500 W220
Rocznik: 1999
Przebieg: 104250 km
Pojemność: 4966 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 306 KM

Przedmiotem sprzedaży jest Mercedes-Benz S Class S 500 V8 W220. Samochód, co bardzo istotne, pochodzi z rynku europejskiego, sprowadzony kilka lat temu z Włoch. Auto zachowane w bardzo dobrym stanie, wnętrze Mercedesa wręcz w idealnym oryginalnym stanie jak na samochód 23 letni, co może potwierdzić bardzo niski przebieg.

Mercedes sprawny w 100%, jeździ bardzo dobrze. Zawieszenie Airmatic sprawne, skrzynia biegów, silnik stan idealny.
Samochód posiada w większości fabryczny, oryginalny lakier.

Nadwozie nie posiada żadnej korozji lub nalotów korozji. Podwozie, komora silnika i wnęki nadkoli w stanie bardzo dobrym, wolne od korozji.
Wnętrze jest kompletne, plastiki matowe, fotele i podsufitka w stanie idealnym.
Samochód jest kompletny i w 100% oryginalny, w bagażniku komplet kluczy.

Samochód przechowywany przez kilkanaście ostatnich lat w suchym garażu.
Prezentowany egzemplarz Mercedes-Benz S 500 jest doskonałą okazją na dobrą i pewną lokatę kapitału.

Prezentowany Mercedes jest zarejestrowany w Polsce, posiada ważny przegląd techniczny oraz ubezpieczenie, w tej cenie zatankowany do pełna z możliwością dostarczenia pod dom klienta we wskazane miejsce.

Samochód posiada kilka mało istotnych mankamentów, które nie wpływają na jego użytkowanie, o których opowiem bezpośrednio zainteresowanym.

Więcej informacji telefonicznie.
Pełna oferta ADEPT CARS na Facebooku.