KlasykaGatunku.pl

Mercedes S 500 W220 1999 – SPRZEDANY

Mercedes S 500 W220 to był w swoim czasie luksus najwyższego kalibru. Adaptacyjne zawieszenie, wentylowana tapicerka, czterostrefowa klimatyzacja. Żyć, nie umierać, aż się chce ruszyć w trasę, niezależnie od jej długości. W 1999 roku, gdy model W220 zastępował generację W140, był ogromnym stylistycznym i technologicznym krokiem w nowoczesność. Ten egzemplarz sprowadzony bezpośrednio od pierwszego właściciela, do dzisiaj przejechał jedynie 23 tysiące kilometrów, co pozwoliło zachować mu niemal fabryczną świeżość. Jest na wskroś imponujący.

Mercedes S 500 W220
Data produkcji: 24.08.1999
Pojemność silnika: 4966 ccm
Moc silnika: 306 KM / 225 kW
Przebieg: 23,280 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest Mercedes S500 w kolorze „347 Chalcedonblau Metallic” z czarną skórzaną tapicerką. Sprowadzony bezpośrednio od pierwszego właściciela (ur. 1934) z minimalnym przebiegiem 23 tysięcy kilometrów. Zachowany w idealnym stanie z minimalnymi śladami użytkowania. Mercedes był garażowany i serwisowany zgodnie z zaleceniem producenta. Zachowana pełna dokumentacja serwisowa.

Nadwozie zachowane we wzorowym stanie, bez jakichkolwiek śladów korozji czy widocznych uszkodzeń, odprysków. Jeśli ma to dla kogoś znaczenie posiada na każdym elemencie wciąż pierwszy – fabryczny lakier. Małe, ledwo widoczne wgniecenie na tylnym prawym nadkolu. Spód i wnęki nadkoli zachowane w stanie wzorowym, porównywalnym z dwuletnim pojazdem.

Wnętrze jest kompletne, bez widocznych śladów zużycia. Skórzana tapicerka zachowana w idealnym stanie, nie ma żadnych uszkodzeń czy wytarć. Brak pękniętych czy poniszczonych plastików. Wykończenia drewniane jak nowe. Komplet fabrycznych dywaników rypsowych, które wyglądają jak nowe. Wszystkie elementy wyposażenia dodatkowego sprawne. Brak uszkodzeń od słońca czy wilgoci. Na listwach progowych znajduje się wciąż nie zerwana fabryczna folia.

Felgi nie posiadają żadnych obcierek czy ubytków, są praktycznie jak nowe. Komplet dobrych opon.

Koło zapasowe nieużywane, kompletny zestaw narzędzi w bagażniku.

Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem
– wymiana filtrów powietrza

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.