Mercedes S 55 L AMG Kompressor W220 2003 – 90000 PLN – Katowice

Mercedes S 55 L AMG Kompressor W220 to piekielnie mocna i obłędnie luksusowa limuzyna. W poliftowej wersji dopracowanej przez nadwornego tunera Mercedesa, AMG, jego wzmocniony kompresorem silnik V8 generuje obłędne 500 KM mocy maksymalnej i 700 Nm momentu obrotowego. Wystarczająco, by pierwszą setkę osiągnąć w mniej niż 5 sekund, a po usunięciu limitera prędkości rozpędzić się do ponad 300 km/h. Można nim zaszaleć, ale można też jeździć w pełnym relaksie. Wśród gadżetów odnajdziemy tu takie rozwiązania jak masaże i wentylacja foteli, chłodzony podłokietnik, system automatycznego domykania drzwi czy wreszcie zawieszenie ABC, dynamicznie dostosowujące się do stylu jazdy. To klasa S, która idealnie nawiązuje do genezy swojej nazwy – „Sonderklasse”. Jest wyjątkowa, szczególnie gdy mówimy o egzemplarzu z wydłużonym rozstawem osi, zachowanym w doskonałym stanie, z przebiegiem jedynie 73000 kilometrów.

Mercedes S 55 L AMG Kompressor W220
Rocznik: 2003
Przebieg: 73000 km
Pojemność: 5439 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 500 KM

Cena: 90000 PLN

Mam przyjemność zaoferować niesamowity egzemplarz sporowadzonego z Japonii Mercedesa S 55 L AMG Kompressor z 2003r. Auto ma przebieg 73 ooo km. ZAZNACZAM: 73 ooo km ORYGINALNEGO UDOKUMENTOWANEGO PRZEBIEGU. Oczywiście potwierdzonego w 100% oryginałem japońskiego certyfikatu eksportowego. Mercedes jest w 100% bezwypadkowy, bezkolizyjny w całej swojej historii, w FABRYCZNYM ORYGINALE.

Mercedes S 55 L AMG Kompressor. Pod maską tej niesamowitej limuzyny pracuje doładowane kompresorem 5.4 litra AMG generujące 500 KM oraz 700 Nm momentu obrotowego. Skrzynia automatyczna 5-G Tronic. Felgi to perfekcyjnie zachowane ORYGINALNE SKRĘCANE 19” AMG IV dedykowane do modelu 65 AMG.

Powłoka lakiernicza tego egzemplarza jest FABRYCZNA NA KAŻDYM ELEMENCIE KAROSERII. ŻADEN ELEMENT NIE BYŁ NIGDY POWTÓRNIE LAKIEROWANY. Grubość lakieru ma FABRYCZNE wartości w każdym miejscu każdego elementu.

Komora silnika, podwozie, zawieszenie, układ hamulcowy, układ wydechowy… nic nie wykazuje oznak zużycia.

WYJĄTKOWY EGZEMPLARZ NIESAMOWITEGO MODELU ZACHOWANY W STANIE ABSOLUTNIE PERFEKCYJNYM POD KAŻDYM WZGLĘDEM.

Wzorowo utrzymano także wnętrze. Skóry są sprężyste i matowe. Forniry błyszczące. Wyposażenie obejmujące min. czterostrefową automatyczną klimatyzację, ALCANTARĘ na suficie, szklany szyberdach, parktronic, kamerę cofania, tempomat, elektryczną regulację kierownicy, podgrzewanie, wentylowanie, masaż i elektryczną regulację wszystkich foteli z pamięciami ustawień jest w pełni sprawne. Przednie fotele z funkcją DYNAMIC, boki są pompowane na zakrętach.

Oferta skierowana do najbardziej wymagającego klienta.

Auto świeżo zarejestrowane. Ubezpieczone. Lampy dostosowane do ruchu prawostronnego. Po pełnym serwisie. Sprawdzone absolutnie WSZYSTKO. Wymieniony olej w silniku oraz skrzyni biegów. Wymienione wszystkie filtry. Nowe tarcze i klocki hamulcowe. Nowe opony zimowe. Nowoczesna dotykowa jednostka audio-wideo po polsku ze wszystkimi możliwymi funkcjami. Wyposażenie sprawne w 100%. Pojazd przygotowany do eksploatacji najlepiej jak to możliwe.

Sprzedaż na podstawie umowy kupna-sprzedaży.

Telefon: +48 662 910 435
Miejscowość: Katowice