Krotoski Drivers Club

Mercedes S 63 L AMG V221 2007 – 285900 PLN – Warszawa

Mercedes klasy S zawsze był w awangardzie technologicznego postępu. Jednak dzisiaj postęp oznacza także pewne wyrzeczenia, na które nie wszyscy są gotowi. Dla nich prezentujemy Mercedesa-Benza S 63 L AMG V221 tuż po dotarciu. W przypadku tego egzemplarza nie ma mowy o żadnym zużyciu. Auto przejechało zaledwie 7142 km i sprzedający zapewnia, że w niczym nie odstaje od stanu fabrycznego. Srebrny lakier podkreśla klasyczną, ale nieco muskularną stylistykę. Szprychowe felgi nadają dynamicznego sznytu, nie odbierając całości elegancji. Nikt nie będzie wytykał klasy S na ulicy, ale AMG nie pomylimy z normalnymi wersjami. W środku manifestuje się wspominana na początku awangarda technologicznego postępu. Mimo że to auto z 2007 roku, to dopiero dzisiaj większość z dostępnych tu systemów można znaleźć powszechnie w innych autach. Spasowanie i wykończenie da się porównać tylko do jeszcze droższych samochodów. Całość jest równie solidna, co umieszczony centralnie zegarek IWC. Pasażerowie z tyłu mogą liczyć na ten sam poziom udogodnień i komfortu, co kierowca. Jednak to właśnie z fotela kierowcy najłatwiej zrozumieć, dlaczego warto sięgnąć po W221 / V221, zamiast po najnowszy model. Ręcznie składane, wolnossące V8 jest pełne charyzmy, ale nie psuje komfortu zapewnianego przez klasę S. Przyspieszenie i reakcja na gaz są błyskawiczne, a dźwięk uzależnia. Jednocześnie w kabinie nie ma mowy o wibracjach, a przy stałej prędkości ryk silnika przechodzi w przyjemny pomruk.

Mercedes-Benz S 63 L AMG V221
Rocznik: 2007
Przebieg: 7144 km
Pojemność: 6208 cm3
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 525 KM

Cena: 285900 zł

W przypadku tego egzemplarza nie ma mowy o żadnym zużyciu. Auto przejechało zaledwie 7142 km i w niczym nie odstaje od stanu fabrycznego.

Skóra, drewno i metal w kabinie są w idealnym stanie.

Podejrzewamy, że bagażnik nie był otwierany zbyt często… jednak jesteśmy pewni, że wyposażenie bagażnika nie zostało nigdy użyte.

Podwozie jest czyste i posiada oryginalne naklejki na elementach zawieszenia.

Auto posiada pełną historię, wraz z potwierdzeniem przebiegu i dokumentami importowymi z Japonii.

Więcej szczegółowych informacji pod nr tel. +48 601 854 205
Lokalizacja: Warszawa – salon Audi, ul. Radzymińska 267