KlasykaGatunku.pl

Mercedes S 500 L Carlsson V221 2006 – 107000 PLN – Wrocław

Produkcja W220 zakończyła się pod koniec 2005 roku, aby zrobić miejsce dla serii W221/V221, która po raz kolejny nadal wyznaczała nowe standardy – jak przystało na klasę S Mercedes-Benz. Nowy model jest jeszcze większy we wszystkich wymiarach niż jego poprzednik, oferuje więcej przestrzeni wewnątrz i ma lepszą wydajność. Wnętrze znacznie różni się od W220, jest bardziej zdominowane przez skórę, drewno i metal. Tam, gdzie starszy model wciąż miał sporo plastikowych osłon i przełączników, W221 zastąpił większość z nich bardziej luksusowymi materiałami. Stylistyka tyłu jest podobna do Mercedes-Benz Maybach zaprezentowanego w 1997 roku. Kiedy dodać do tego ekskluzywny tuning spod znaku Carlssona, otrzymujemy limuzynę doskonałą o niepowtarzalnym stylu.

Mercedes S500L Carlsson V221
Data produkcji: 19.05.2006
Pojemność silnika: 5461 ccm
Moc silnika: 388 KM
Przebieg: 99,220 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest Mercedes S500L w kolorze „960 Alabasterweiss” z czarną skórzaną tapicerką „Nappa”. Sprowadzony z Nagoya, Japonia, bezpośrednio od pierwszego właściciela, prezesa firmy „SEKI Corporation”. Zachowany w idealnym stanie z minimalnymi śladami użytkowania. Mercedes był garażowany i serwisowany zgodnie z zaleceniem producenta. Kompletna dokumentacja serwisowa, wszystkie akcesoria, dwa kluczyki.

Fabryczna przeróbka „Carlsson”: wydechy ze stali nierdzewnej, pakiet stylistyczny, felgi chromowane 19’, listwy progowe podświetlane, lusterka i chromowane dodatki, emblematy.

Nadwozie zachowane we wzorowym stanie, bez jakichkolwiek śladów korozji czy widocznych uszkodzeń, wgnieceń. Jeśli ma to dla kogoś znaczenie posiada w większości wciąż pierwszy, fabryczny lakier. Spód i wnęki nadkoli zachowane w stanie wzorowym, jak w dwuletnim aucie. Lampy i listwy zewnętrzne prawie jak nowe.

Wnętrze jest kompletne, bez widocznych śladów zużycia. Skórzana tapicerka zachowana w świetnym stanie, jest wciąż matowa, nie ma żadnych uszkodzeń czy wytarć. Brak pękniętych czy poniszczonych plastików. Wykończenia drewniane praktycznie jak nowe. Komplet fabrycznych dywaników welurowych, które wyglądają prawie jak nowe. Brak uszkodzeń od słońca czy wilgoci.

Felgi nie posiadają żadnych obcierek czy ubytków, nie były nigdy odnawiane. W cenie montujemy komplet nowych opon letnich klasy premium.

Koło zapasowe nieużywane, kompletny zestaw narzędzi w bagażniku.

Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem,
– komplet nowych świec Beru,
– nowe przednie amortyzatory, kompresor, przekaźnik, kalibracja, wymiana w wyspecjalizowanym warsztacie z gwarancją,
– nowe przednie tarcze i klocki,
– komplet nowych opon klasy premium,
– ustawienie geometrii zawieszenia,
– konwersja przednich lamp na EU w wyspecjalizowanym zakładzie.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów. Samochód posiada potwierdzony przebieg przez niezależnego rzeczoznawcę, dokument potwierdzający weryfikację stanu licznika przekazujemy Kupującemu.

Cena 107’000 PLN zawiera kompletne opłaty, które zostały już wykonane. Samochód odbierasz w tej cenie zatankowany do pełna, z tłumaczeniami dokumentów, pierwszym przeglądem technicznym, ubezpieczeniem OC na 30 dni, gotowy do rejestracji w RP.

Osoby zainteresowane zakupem zapraszamy do kontaktu pod tel. +48 791 515 905 lub +48 661 737 676.
Zapytania mailowe prosimy kierować pod info@klasykagatunku.pl.