Mi-Val 1955 – 12000 PLN – Tychy

Mi-Val to włoska marka motocykli powstała w latach 50-tych ubiegłego wieku na bazie przebudowy fabryki broni Pietro Beretta w Gardone niedaleko Brescii. Podobnie jak wielu ówczesnych włoskich producentów, Mi-Val był pod silnym wpływem niemieckiego DKW RT 125, który odniósł wielki sukces i sprzedał się w liczbie stu tysięcy sztuk. Motocykle wkrótce zaczęły odnosić sukcesy w Sześciodniówce, co zakończyło się złotymi medalami w 1954 i 1956 roku. Prezentowany egzemplarz jest zachowany w oryginalnym stanie technicznym i lakierniczym. To jednocylindrowy dwusuw, którym w Polsce można jeździć posiadając jedynie kategorię B prawa jazdy. Wygląda niezwykle autentycznie i przeszedł jedynie serwis, by mógł natychmiastowo cieszyć nowego nabywcę.

Mi-Val
Rocznik: 1955
Pojemność: 123 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 6,4 KM

Cena: 12000 PLN

Motocykl sportowo-zabytkowy marki MI-Val o pojemności 123 ccm. Wyprodukowany we Włoszech w 1955 r. w fabryce Mi-Val znajdującej się w Gordone Val Trompia należącej do prowincji Brescia. Sprzedawany egzemplarz jest zachowany w oryginalnym stanie, zarówno technicznym, jak i lakierniczym. Przeprowadzono w nim ogólny serwis zapewniający poprawność działania podzespołów, jak i bezpieczeństwa użytkowania.
Motocykl można prowadzić z prawem jazdy kat. B. Zakup jest bardzo dobrą lokatą kapitału za niewielkie pieniądze. Pojazd posiada pełną i oryginalną dokumentację z lat 50-tych, co znacznie zwiększa jego wartość kolekcjonerską.

Cena: 12.000 PLN brutto (możliwość płatności w EURO).
Kupując nasz motocykl otrzymujesz w specjalnej cenie weekend w naszej urokliwej toskańskiej winnicy, gdzie za jedyne 250 EUR (za osobę) otrzymasz 3 dniowy pobyt wraz z możliwością nieodpłatnego wypożyczania naszych włoskich pojazdów i zwiedzania nimi pięknej Toskanii.

Serdecznie zapraszamy na naszą stronę na której można poznać pozostałe nasze projekty:
https://motorizzazione.art/

oraz do zapoznania się z naszą winnicą we Włoszech:

Telefon: +48 669 365 217
Miejscowość: Tychy