KlasykaGatunku.pl

Mitsubishi Carisma 1997 – SPRZEDANE

Mitsubishi Carisma to japoński odpowiednik Volvo S40. Samochody te zostały wspólnie zaprojektowane i wdrożone do produkcji w jednej fabryce – NedCar w Holandii. Taka filozofia spowodowana była w celu ominięcia barier celnych i podatkowych, jakie Europejczycy postawili, broniąc się przed ekspansją japońskich samochodów. Był to model opracowany specjalnie na rynek europejski, wielkością rozdzielający modele Lancer i Galant. Auto było praktyczne, dobrze wykonane, stosunkowo bezawaryjne. Czy czegoś zabrakło? Najbardziej zapewne emocji i mocnych wersji. 90-konny 1,6 l był podstawowym silnikiem w gamie, ale i najmocniejszy 1.8 GDI nie był w stanie zbudować tu legendy na miarę Lancera. Dziś egzemplarz z niskim przebiegiem może być ciekawą propozycją dla tych, którzy po prostu chcieliby ekonomicznie przemieszczać się z punktu A do punktu B.

Mitsubishi Carisma 1.6 GLX
Data produkcji: 1997 / 1. rejestracja 12.01.1998
Pojemność silnika: 1597 ccm
Moc: 90 KM / 66 kW
Przebieg: 38,342 km
Skrzynia biegów: manualna 5-biegowa

Przedmiotem sprzedaży jest Mitsubishi Carisma GLX w nadwoziu hatchback z silnikiem o pojemności 1,6 l oraz manualną 5-biegową skrzynią. Sprowadzona od pierwszego właściciela (ur. 1939) z Mediolanu, Włochy. Samochód zachowany w idealnym stanie, całkowicie wolny od korozji. Bardzo niski oryginalny przebieg 38 tysięcy kilometrów. Na wyposażeniu klimatyzacja.

Nadwozie w idealnym stanie, bez widocznych uszkodzeń, wgnieceń czy rys.Posiada w większości wciąż fabryczny lakier. Spód jak w rocznym pojeździe.

Wnętrze jest w idealnym stanie, praktycznie bez śladów użytkowania. Większość elementów wygląda jak nowe. Fabryczne radio firmy Aiwa.

Kołpaki bez uszkodzeń, komplet dobrych opon letnich.

Wykonane prace:
– wymieniony kompletny rozrząd,
– wymiana oleju w silniku wraz z filtrem na Mobil 5w-40,
– nowy pasek osprzętu,
– komplet nowych świec zapłonowych,
– nowy termostat i świeży płyn chłodniczy.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.