Morgan Plus 4 110 Works Edition 2018 – 269000 PLN – Świdnica

Morgan Plus 4 to od 1950 roku flagowy model brytyjskiej firmy. Wykonywany ręcznie i stale rozwijany, jest prawdziwą kwintesencją brytyjskiej motoryzacji, ręcznego rzemiosła i gwarantowanej satysfakcji z jazdy. Firma działa już od ponad 110 lat, i właśnie na 110 rocznicę rozpoczęcia produkcji przedstawiła model, który możecie zobaczyć w tym ogłoszeniu. To Morgan Plus 4 110 Works Edition, wyposażony w szereg niestandardowych elementów, które z jednej strony podkreślały jego charakter, a z drugiej strony styl. AR Motorsports opracowało tu układ wydechowy i podkręciło silnik. Może 150 KM nie brzmi dumnie, ale za to te wóz waży ledwie nieco ponad 900 km i daje niezwykle bezpośrednie wrażenia z jazdy. Wyraźnie wybrzuszone błotniki dają nam idealnie dokładną informację, gdzie znajdują się przednie koła, układ kierowniczy jest bezpośredni, a mocy jest akurat tyle, abyś był w stanie nad nią zapanować. Przejeżdżając jeden zakręt 5 razy za każdym razem będziesz w stanie przejechać go szybciej i to jest właśnie old school w najlepszym wydaniu. Pewnie, może pojechałbyś szybciej w BMW Z4, albo wygodniej w Porsche Boxster, ale właśnie w Morganie poczujesz się inaczej niż inni, i to Cię wyróżni.

Morgan Plus 4 110 Works Edition
Rocznik: 2018
Przebieg: 12000 km
Pojemność: 2000 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 150 KM

Cena: 269000 PLN

Wyposażenie:
– tapicerka skórzana,
– koła szprychowe,
– kierownica drewniana.

Morgan plus 4 z limitowanej serii 110 sztuk modelu na 110 lecie produkcji pojazdów w fabryce Morgana. Zamówiony we wrześniu 2018, produkcja grudzień 2018, rejestracja marzec 2019.
Jest indywidualny album zdjęciowy z produkcji tego egzemplarza.
Wersja 110 miała seryjnie wiele elementów wyposażenia powyżej podstawowego.

Wyposażenie, które posiada pojazd: silnik 2000 Ford wolnossący, skrzynia manualna Mazdy 5 biegów, kierownica drewniana, ogrzewana szyba przednia, sportowy wydech, tapicerka skórzana i pompowane fotele, pokrowiec parkingowy, osłona na pojazd przy złożonym dachu, pokrowiec na zdejmowane ścianki boczne, pas na masce, bagażnik na kole zapasowym z pasami, koła szprychowe lakierowane, oświetlenie wnętrza, alarm, folia bezbarwna chroniąca przed uszkodzeniem lakieru na progach, błotnikach i pod pasem, książka przeglądów i instrukcja fabryczna, album z produkcji.

Wyposażenie, którego ten Morgan nie ma: wspomaganie kierownicy, ABS, EBS, radio, nawigacja, centralny zamek, czujniki parkowania, poduszki, pałąk bezpieczeństwa.

Kupuj jak lubisz w czasie jazdy bezpośredni kontakt z pojazdem i z otoczeniem, bliskość szosy i zdziwione miny kierowców, gdy ich wyprzedzasz przy 180 km/godz.

Pojazd był i jest użytkowany przez jednego kierowcę. Przeglądy wykonywane były na bieżąco. Zamówiony i kupiony w Polsce od oficjalnego przedstawiciela Morgana. Był leasingowany na firmę. Przebieg 12000 km.

Cena brutto. Sprzedaż na fakturę VAT.
Okazja, bo zupełnie nowy Morgan Plus Four kosztuje od 400000 zł.

Telefon: +48 512 190 921
Miejscowość: Świdnica