KlasykaGatunku.pl

Nissan Micra K10 1989 – 9950 PLN – Wrocław

Nissan Micra pierwszej generacji, z fabrycznym oznaczeniem K10, swoją premierę na rodzimym rynku miał w październiku 1982 roku. Mały Nissan zaprojektowany został tak, aby zużywał tak mało paliwa jak to tylko możliwe. Ciekawostką jest, że stylistyka karoserii oryginalnie zaprojektowana została przez Giorgetto Giugiaro dla następcy Fiata 127 (późniejszego Uno). W Europie Micra zadebiutowała w ’83 roku, a stawić musiała czoła takim konkurentom jak Peugeot 205, Opel Corsa czy Fiat Uno. Okaz z ogłoszenia to przedstawiciel pierwszej serii po drugim liftingu, w którym model otrzymał nowy grill, głębiej osadzone zderzaki, a także zmienione lampy i kilka nowych detali wnętrza. Zadbana Micra z niewielkim przebiegiem to wciąż ciekawe, niewielkie auto, które z powodzeniem sprawdzi się w mieście.

Nissan Micra K10
Data produkcji: 1989
Pojemność silnika: 1235 ccm
Moc: 55 KM
Przebieg: 112,841 km
Skrzynia biegów: manualna

Nissan Micra K10 od pierwszej właścicielki. Sprowadzony z Niemiec. 31-letni samochód z niskim przebiegiem, bardzo zadbany, garażowany, zachowany w nadzwyczajnym stanie jak na swój wiek. Brak korozji. Wnętrze bardzo dobrze utrzymane.

wykonane prace:
– wymiana uszczelki pokrywy zaworów,
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem,
– nowy filtr powietrza,
– nowy pasek rozrządu,
– świeży płyn chłodniczy i płyn spryskiwaczy,
– nowe pióra wycieraczek przód i tył,
– nowy akumulator Banner.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.

Cena wynosi 9’950 PLN. W tej cenie odbierasz zatankowany do pełna, przygotowany do rejestracji z wykupionym ubezpieczeniem OC na 30 dni, wykonanym tłumaczeniem dokumentów oraz przeglądem technicznym. Istnieje również możliwość dowiezienia pod adres nowego właściciela.

Zapraszamy do kontaktu pod tel. +48 791 515 905 (Michał),
+48 661 737 676 (Daniel).
Zapytania mailowe prosimy kierować pod info@klasykagatunku.pl