KlasykaGatunku.pl

Nissan Sunny N13 1989 – 25000 PLN – Wrocław

Sunny to model produkowany i sprzedawany przez Nissan Motors od 1966 do 2004 roku. Samochód charakteryzujący się praktycznością, ekonomią użytkowania i niezawodnością zapewnił Nissanowi spory udział w rynku aż od połowy lat 90. Sunny N13 to hatchback, który pojawił się w Europie w 1986 roku. Technicznie był bardzo zbliżony do modelu B12, lecz nadwozie zaprojektowano od nowa. Powstawał w ramach projektu 901 rozpoczętego w latach 80. XX wieku w Nissan Motor Co. Ltd. Założeniem tego programu było produkowanie samochodów „najlepszych pod względem technologicznym na świecie”. Egzemplarz w stanie jak z salonu macie okazję oglądać w ogłoszeniu. Wersja wyposażenia SLX posiadała szereg udogodnień, otrzymała lepsze tkaniny we wnętrzu i większe schowki w drzwiach.

Nissan Sunny 1.6 SLX
Rocznik: 1989
Przebieg: 20271 km
Pojemność silnika: 1597 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 90 KM

Cena: 29500 PLN
Cena black week do środy 29.11: 25000 PLN

Przedmiotem sprzedaży jest Nissan Sunny generacji N13 w kolorze czerwonym z szarym materiałowym wnętrzem. Sprowadzony bezpośrednio od dealera Nissana z Niemiec. Samochód od nowości był pojazdem pokazowym dealera a następnie użytkowała go przez chwilę żona właściciela autohausu. Od 1997 roku stał w budynku salonu Nissana i nie był już użytkowany. Dzięki temu wygląda wciąż jak nowy.

Nadwozie jest zachowane w perfekcyjnym stanie bez korozji. Ma fabryczny lakier. Brak rys czy widocznych mankamentów. Podwozie ma fabryczną konserwację Dinitrol. Wszystkie elementy zewnętrzne wyglądają dosłownie jak nowe.

Wnętrze zachowane w perfekcyjnym stanie bez żadnych widocznych śladów użytkowania. Tapicerka jak nowa. Komplet oryginalnych dywaników. Pod fotelami można znaleźć jeszcze resztki fabrycznej folii.

Felgi jak nowe, kołpaki jak nowe. Opony nowe ale stare rocznikowo. Istnieje możliwość wymiany na nowe, na życzenie kupującego.

Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego na Millers 5w-40 wraz z filtrem Knecht.
– nowe świece zapłonowe Denso,
– nowy filtr paliwa,
– czyszczenie zbiornika paliwa,
– regeneracja oryginalnej pompy paliwa z regulatorem ciśnienia w wyspecjalizowanym warsztacie,
– nowy palec i kopułka Beru,
– nowe przewody zapłonowe NGK.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.

Samochód pochodzi z prywatnej kolekcji, jest zarejestrowany w RP.

Ask for Export price for international buyers outside Poland. Payment in any currency possible, cash or bank transfer, also crypto. Shipping to any country possible. We speak English. Wir sprechen Deutsch. Parliamo Italiano. Мы говорим по-русски.

Istnieje możliwość dowozu samochodu po zakupie do nowego właściciela, zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów.
Zapraszamy do kontaktu pod tel. +48 791 515 905.

Zapytania mailowe prosimy kierować pod info@klasykagatunku.pl

Kredyt na klasyka