Opel Astra F 1996 – SPRZEDANY

Opel Astra F debiutował w 1991 roku, zastępując Kadetta. Nowa nazwa w tym przypadku oznaczała również nową jakość i niespotykaną wcześniej popularność. Razem z VW Golfem trzeciej generacji oba modele właściwie zdominowały segment, pokazując, jak powinno wyglądać auto popularne, lecz odpowiednio przestronne, uniwersalne i wytrzymałe. W 1994 roku auto przeszło niewielki lifting, zmieniając atrapę chłodnicy, kolor przednich kierunkowskazów, kształt lusterek i kierownicy. Taki właśnie model prezentowany jest w ogłoszeniu, i na dodatek jest to wersja z bogatym wyposażeniem – odnajdziemy w nim automatyczną skrzynię biegów, klimatyzację, szyberdach, alufelgi i wspomaganie kierownicy. Co jednak jest najciekawsze i najbardziej zaskakujące, to stan samochodu. Możemy mieć wrażenie, że wręcz przenieśliśmy się 2 dekady wstecz, bo auto wygląda wręcz jak nowe. Zasługa to jedynie okazjonalnego użytku – samochód ma na liczniku zaledwie 6160 km przebiegu.

Opel Astra F
Rocznik: 1996
Przebieg: 6160 km
Pojemność: 1599 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 75 KM

Wyposażenie:
– ABS
– centralny zamek
– wspomaganie kierownicy
– szyberdach (ręczny)
– klimatyzacja (sprawna)
– dwie poduszki powietrzne
– elektryczne lusterka
– alufelgi 15 cali
– halogeny w zderzaku

Przedstawiam Państwu Opla Astrę F, auto do dnia dzisiejszego pokonało zaledwie 6160 kilometrów.
Pojazd kupiłem w Niemczech od pierwszego właściciela ur. 1934 roku.
Na elementach konstrukcyjnych nie posiada absolutnie żadnej korozji, podwozie pokryte jest żółtą, fabryczną konserwacją.
Skrzynia pracuje płynnie, bez żadnych szarpnięć.
Tapicerka pojazdu nie nosi żadnych oznak jakiegokolwiek zużycia.
Auto nie odstaje od stanu w jakim opuściło fabrykę, posiada przegląd niemiecki do stycznia 2019 roku, co oznacza, że pojazd był użytkowany do końca w sposób bardzo symboliczny.
Wszelkie opłaty celno skarbowe są po mojej stronie.
Możliwość dostarczenia pojazdu pod dom kupującego oraz sprawdzenia pojazdu w dowolnym warsztacie lub stacji kontroli pojazdów.
Ze względu na jesienną aurę szkoda pojazdem jeździć po mokrej drodze.