VW Bank

Opel Vectra B 1997 – SPRZEDANY

Opel Vectra zastąpił Asconę w 1988 roku, jego druga generacja ukazała się w 7 lat później. Zbudowany został na platformie GM2900, która wykorzystana była do budowy Opla Calibry, Vectry A, Saaba 900 II, 9-3 I oraz 9-5 II. To wóz o stylistyce stonowanej, uniwersalny, komfortowy, który przez wiele lat na ulicach zupełnie nie był zauważany. Nie znaczy to, że dziś nie może być ciekawy. Wśród kilkunastu stosowanych jednostek najciekawsze zdają się być te najmocniejsze. 2,5 V6 (C25XE) to widlasta szóstka o mocy 170 KM, oferowana w latach 1995-2000, gwarantująca pierwszą setkę w 8,5 s i prędkość maksymalną na poziomie 230 km/h.

Opel Vectra B
Data produkcji: 1997
Pojemność silnika: 2500 ccm
Moc silnika: 170 KM
Przebieg: 101,632 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Wyposażenie:
– klimatyzacja,
– elektryczne szyby,
– elektryczne lusterka,
– ABS,
– kontrola trakcji,
– wspomaganie kierownicy,
– podgrzewane fotele,
– spryskiwacze reflektorów,
– aluminiowe felgi.

Przedmiotem sprzedaży jest Opel Vectra B 2.5 V6 24v 170 KM w wersji CD. Opel sprowadzony z Niemiec. Samochód zachowany w bardzo dobrym stanie z minimalnymi drobnymi śladami użytkowania, zupełnie wolny od korozji, w większości posiada fabryczny lakier. Wraz z samochodem dokumentacja potwierdzająca przebieg.
Nadwozie w stanie bardzo dobrym, spód auta, komora silnika i wnęki nadkoli w stanie wzorowym. Opel sprawny w 100%, po obszernym serwisie startowym. Auto wolne od korozji.
Wnętrze jest kompletne, posiada jedynie drobne ślady użytkowania. Materiałowa tapicerka jest utrzymana w bardzo dobrym stanie.

Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego,
– nowy filtr paliwa, oleju,
– świeży płyn chłodniczy,
– nowy filtr powietrza,
– serwis klimatyzacji,
– nowe tarcze i klocki hamulcowe TRW na obu osiach,
– nowy akumulator.

Auto opłacone, gotowe do rejestracji.