KlasykaGatunku.pl

Opel Vectra C 2003 – SPRZEDANY

Był czas, kiedy widok niebieskiego Opla Vectry C w lusterku odruchowo powodował ściągnięcie nogi z gazu. W Polsce te samochody w dużej ilości używane były jako wozy pościgowe policji i choć były to 2.8 OPC, a tu mamy zwykłe 1.8 16V, skojarzenie jest natychmiastowe. Wyjątkowość tej oferty stanowi jednak nie silnik, a stan zachowania. Auto prezentuje się, jakby dopiero co opuściło bramy salonu i przeniosło się w czasie. Opel ma jedynie 15 tysięcy kilometrów przebiegu i gdzie na nie nie spojrzeć, prezentuje się świetnie. Nawet podwozie jest jak nowe. Ile kosztuje? Cóż, nowe samochody kosztują dziś więcej i choć wielu powie, że „za darmo to uczciwa cena”, takie auto można kupić choćby z sentymentu, i cieszyć się nim jak nowym.

Opel Vectra C 1.8
Rok produkcji: 2003
Pojemność silnika: 1796 ccm
Moc silnika: 90 kW / 122 KM
Przebieg: 15,479 km
Skrzynia biegów: manualna

Przedmiotem sprzedaży jest Opel Vectra C w kolorze granatowym z beżową welurową tapicerką. Sprowadzony z Heilbronn, Niemcy od spadkobiercy pierwszych właścicieli ur. w 1933. Samochód praktycznie jak nowy, bez żadnych widocznych śladów użytkowania, zawsze garażowany. Kompletna dokumentacja serwisowa, dwa kluczyki. Samochód uzyskał nowe badanie techniczne TÜV dnia 11.06.2021 przy przebiegu 15,308 km, ważne do 06.2023.

Nadwozie w idealnym stanie. Wolne od jakichkolwiek uszkodzeń, rys czy innych mankamentów. Posiada wciąż fabryczny lakier. Spód auta i wnęki nadkoli zachowane w stanie zbliżonym do salonowego pojazdu. Lampy jak nowe. Listwy i uszczelki jak nowe.

Wnętrze jest kompletne, bez żadnych śladów zużycia. Welurowa tapicerka jak nowa. Komplet fabrycznych dywaników welurowych w stanie „nowym”. Podsufitka jak nowa. Wszystkie plastiki są matowe.

Felgi w idealnym stanie, jak nowe. Komplet fabrycznych opon, które dodatkowo potwierdzają przebieg, na życzenie kupującego możemy je wymienić na nowe. W bagażniku koło dojazdowe, apteczka, akcesoria nieużywane.

Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem na Millers 5w-40,
– świeży płyn chłodniczy,
– nowy akumulator Banner.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.