KlasykaGatunku.pl

Peugeot 306 1994 – 6000 PLN – Wrocław

Mimo, że Peugeot 306 jest potomkiem modelu 309, to różni się od niego całkowicie stylem, mechaniką i podwoziem. Model 306 dziedziczy platformę i wiele komponentów Citroëna ZX. Oba samochody mają tą samą płytę podłogową i dużą część podzespołów. Prosta mechanika i dobre wykonanie sprawiły, że 306 był lubiany za swoją niezawodność i trwałość. Samochód jest wygodny i zapewnia sprawne poruszanie się zarówno w warunkach miejskich jak i na trasie. Mimo, iż wyprodukowano go w prawie 3 milionach egzemplarzy, rzadko już zdarza się znaleźć zadbany okaz. Peugeot 306 SR z ogłoszenia wciąż zarejestrowany jest na czarnych tablicach i zachowany jest w dobrym stanie, z normalnymi śladami użytkowania.

Peugeot 306 SR
Rok produkcji: 1994
Pojemność silnika: 1360 ccm
Moc silnika: 55 kW / 75 KM
Przebieg: 143,605 km
Skrzynia biegów: manualna 5-biegowa

Cena: 7200 PLN
Cena do soboty 9 grudnia: 6000 PLN

Przedmiotem sprzedaży jest Peugeot 306 SR w kolorze grafitowym z szarą materiałową tapicerką. Samochód wciąż zarejestrowany na czarnych tablicach, wiele lat był w rękach jednego właściciela. Zachowany w dobrym stanie z normalnymi drobnymi śladami użytkowania. Komplet kluczyków, sprawny immobiliser z kodem.

Nadwozie jest w bardzo ładnym stanie, bez większych wad czy oznak korozji. Nie wymaga poprawek. Prezentuje się nadzwyczaj dobrze jak na swój wiek i lata spędzone na polskich drogach. Samochód był garażowany.

Wnętrze jest kompletne, zachowane w stanie bardzo dobrym, bez żadnych widocznych przetarć czy uszkodzeń. Oryginalne radio kasetowe Blaupunkt, sprawne.

Na kołach komplet zdatnych do użytku opon. Kołpaki w bdb stanie, nie połamane.

Stan oleju i płynów prawidłowy. Akumulator i pióra wycieraczek były niedawno wymieniane. Pokonaliśmy autem 200 kilometrów bez żadnych uwag.

Sprzedaż na podstawie FV-marża. Kupujący zwolniony z podatku PCC. Polisa OC opłacona do 22.04.2024, badanie techniczne ważny do 17.03.2024.

Ask for Export price for international buyers outside Poland. Payment in any currency possible, cash or bank transfer, also crypto. Shipping to any country possible. We speak English. Wir sprechen Deutsch. Parliamo Italiano. Мы говорим по-русски.

Istnieje możliwość dowozu samochodu po zakupie do nowego właściciela, zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów.
Zapraszamy do kontaktu pod tel. +48 791 515 905.
Zapytania mailowe prosimy kierować pod info@klasykagatunku.pl.

Kredyt na klasyka