Peugeot 306 1996 – SPRZEDANY

Peugeot 306 miał powtórzyć sukces modelu 205, w nieco większym rozmiarze. Nadawał się znakomicie tak do miasta, jak i w trasy, celując w popularną klasę kompaktów. Debiutował w roku 1993, a większość rozwiązań mechanicznych dzielił z debiutującym 2 lata wcześniej innym dzieckiem koncernu PSA, Citroenem ZX. Ich największą ciekawostką techniczną była samoskrętna tylna oś, która przy wysokich prędkościach poprawiała stabilność, obracając tylne koła w minimalnym stopniu w tym samym kierunku co przednie. Model 306 został wyprodukowany w blisko 3 milionach egzemplarzy, stąd niejeden z Was będzie miał wspomnienia z nim związane. To dla Was właśnie jest ta oferta, i łezka w oku się może zakręcić. Oto absolutnie dziewiczy egzemplarz, z przebiegiem jedynie 5 tysięcy kilometrów.

Peugeot 306
Rocznik: 1996
Przebieg: 5025 km
Pojemność: 1360 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 75 KM
VIN: VF37AKDX231023145

Wyposażenie:
– autoalarm,
– centralny zamek,
– radio Pioneer,
– trójkąt i gaśnica

Samochód kupiony w polskim salonie w Szczecinie.
Peugeot w stanie salonowym, prawdziwy przebieg 5 tysięcy kilometrów. Garażowany przez długie lata.
Pierwsza i jedyna właścicielka 84 lata, zakupiła go pod wpływem „przelotnej miłości”. Jak szybko historia się zakończyła, tak auto trafiło do garażu i czekało z równych powodów dość długo na nowego właściciela.

Trzysta-szóstka nigdzie nie naprawiana i nie malowana. Nie ma mowy o jakichkolwiek ogniskach korozji. Delikatne minimalne otarcie na tylnym prawym błotniku – przy wyjeżdżaniu z garażu właścicielka delikatnie go otarła.
Faktura zakupu nowego samochodu, instrukcje, komplet oryginalnych kluczyków.
Auto stoi na oryginalnych oponach w bardzo dobrym stanie, na spodzie foteli jeszcze pozostała folia ochronna.