Peugeot 403 1962 – 24900 PLN – Zgierz

Eleganckie kształty w pontonowej modzie stworzone przez włoskie studio Pininfarina, wnętrze, które mogło pomieścić sześć osób albo służyć za łóżko po rozłożeniu kanap oraz szyberdach już w standardzie, by można poczuć powiew świeżego powietrza albo obserwować gwiazdy. Francuzi zawsze mieli wiele fantazji przy projektowaniu nawet zwykłych samochodów, a ten na dodatek zasłynął wręcz niezrównaną trwałością mechaniki oraz ponadprzeciętną jakością blach karoserii. Produkowany był w latach 1955-1966 jako sedan, kabriolet (Colombo!), kombi, van i pick-up. Jeżeli pominiemy wersję cabrio, jest to wciąż niedrogi sposób na wejście w świat klasycznej, francuskiej motoryzacji.

Peugeot 403
Rocznik: 1962
Przebieg: 52705 km
Pojemność: 1468 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 65 KM

Cena: 24900 PLN

Mamy w ofercie do sprzedaży Peugeota 403 w fajnym stanie. Auto bezwypadkowe i w pełni sprawne.

Stan blacharki zewnętrznej dobry, drobne oznaki korozji na dołach drzwi. Podłoga w bardzo ładnym stanie, jak na foto. Lakier ładny, prezentuje się super, oczywiście nosi znamiona czasu.

Tapicerka kompletna, oryginalna, w ładnym stanie.

Mechanicznie kompletny i sprawny, dodatkowo nowe uszczelki na drzwi.

Pojazd posiada wszystkie niezbędne dokumenty do rejestracji w Polsce na białe lub żółte tablice, jak kto woli, dla zainteresowanych pomagamy przy procedurze na żółta tablice.

Do obejrzenia o każdej porze dnia i pogodzie, stoi na hali ekspozycyjnej w muzeum.

Sprzedaż grzecznościowa.

Możliwy transport do Klienta.

Telefon: +48 666 167 168
Miejscowość: Zgierz

Kredyt na klasyka