KlasykaGatunku.pl

Peugeot 406 3.0 V6 1999 – 20000 PLN – Wrocław

Peugeot 406 z jednostką 3.0 V6 w nadwoziu sedan to niezwykle rzadki gość na polskim rynku. W naszych salonach takich wersji właściwie nie sprzedawano, stąd to co czasami da się odnaleźć w ogłoszeniach to import z bogatych krajów, gdzie użytkownicy przywykli do jednostek o słusznej pojemności, jak USA czy Szwajcaria. Właśnie ze Szwajcarii pochodzi ten egzemplarz. Zachowany we wspaniałym stanie, wyposażony jest w materiałową tapicerkę, która wyśmienicie pasuje do jego francuskiej miękkości. Gdy dodamy do tego automatyczną skrzynię biegów, możemy mieć pewność, że każda podróż może być tu pełna relaksu.

Peugeot 406 3.0 V6
Data produkcji: 29.04.1999
Pojemność silnika: 2946 ccm
Moc silnika: 140 kW / 190 KM
Przebieg: 152,753 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo rzadko spotykany Peugeot 406 wyposażony w 3 litrowy silnik V6 w pięknym bordowym kolorze. Sprowadzone z St. Gallen, Szwajcaria bezpośrednio od drugiego właściciela. Zachowane w doskonałym stanie, jedynie z niewielkimi śladami użytkowania i upływu czasu. Wraz z samochodem pełna dokumentacja, książka serwisowa, książka badań spalin “Abgas”.

Nadwozie nie posiada korozji, wgnieceń ani innych mankamentów. Ledwo widoczne są jedynie normalne ślady użytkowania takie jak drobne odpryski lakieru w przedniej części nadwozia. Spód auta i wnęki nadkoli zachowane w stanie bardzo dobrym.

Wnętrze jest kompletne, wszystkie elementy wyposażenia sprawne. Tapicerka zachowana we wzorowym stanie, bez widocznych mankamentów. Przyciski nie są powycierane. Komplet oryginalnych dywaników gumowych.

Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego na Motul 5w40 poprzedzona płukaniem silnika, preparatem Liqui Moly,
– nowy filtr powietrza,
– nowe tarcze i klocki na osi tylnej,
– komplet nowych opon.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.

Cena 20’000 PLN zawiera kompletne opłaty, które zostały już wykonane. Samochód odbierasz w tej cenie zatankowany do pełna, z tłumaczeniami dokumentów, pierwszym przeglądem technicznym, ubezpieczeniem OC na 30 dni, gotowy do rejestracji w RP.

Istnieje możliwość dowozu samochodu do nowego właściciela, zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów.

Zapraszamy do kontaktu pod tel. +48 661 737 676 (Daniel),
+48 791 515 905 (Michał).
Zapytania mailowe prosimy kierować pod info@klasykagatunku.pl