KlasykaGatunku.pl

Peugeot 406 Coupe 1997 – SPRZEDANY

Połączenie francuskiego uwielbienia dla komfortu i włoskiej stylistyki od studio Pininfarina to przepis na super wrażenia z jazdy i smakowite doznania estetyczne. Peugeot 406 Coupe to jedno z najciekawszych coupe lat 90-tych. Pomyślane jako sprawdzające się w dalekich trasach gran turismo, projektowane i produkowane we Włoszech, stylistycznie nie miało żadnych elementów wspólnych z sedanem. Auto ma piękne proporcje i wiele stylistycznych smaczków. Jest ponadczasowe, nie ginie wśród współczesnych samochodów, ani nie zginie wśród aut klasycznych. Najlepiej smakuje z najmocniejszym V6 pod maską, a w tym egzemplarzu dodatkowo zachęca piękną, czerwoną tapicerką.

Peugeot 406 Coupe 3.0 V6
Rok produkcji: 1997
Pojemność silnika: 2946 ccm
Moc silnika: 140 kW / 190 KM
Przebieg: 223,122 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest Peugeot 406 Coupe wyposażony w topowy silnik V6, w kolorze srebrnym z czerwoną skórzaną tapicerką. Sprowadzony z Genewy, Szwajcaria, od drugiego właściciela. Zachowany w bardzo dobrym stanie z normalnymi śladami użytkowania. Pełna dokumentacja: książka serwisowa z regularnymi wpisami, ks. badań spalin Abgas, kilkadziesiąt faktur.

Nadwozie zachowane w bardzo dobrym stanie. Jeśli ma to dla kogoś znaczenie posiada w większości pierwszy – fabryczny lakier. Spód i wnęki nadkoli bez widocznego nalotu rdzy. Maska posiada niewielkie odpryski lakieru w przedniej części.

Wnętrze jest kompletne, bez widocznych śladów zużycia. Tapicerka zachowana w świetnym stanie, nie ma żadnych widocznych uszkodzeń, zabrudzeń czy wytarć. Komplet dywaników welurowych w dobrym stanie. Wszystkie elementy wyposażenia dodatkowego sprawne. Brak uszkodzeń od słońca czy wilgoci.

Kompletny zestaw narzędzi w bagażniku, dwa kluczyki wraz z pilotem.

Wykonane prace:
– wymieniony olej wraz z filtrem na Motul 5w-40,
– nowy filtr powietrza,
– nowa uszczelka kolektora,
– uszczelnione na nowo pokrywy zaworów,
– komplet nowych świec zapłonowych,
– uszczelka miski olejowej,
– nowe tarcze i klocki na obu osiach,
– nowe tuleje tylnych wahaczy,
– wymieniona szyba czołowa.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.