KlasykaGatunku.pl

Peugeot 406 Coupe 2000 – SPRZEDANY

Niezapomniana sylwetka stworzona przez Pininfarinę sprawiła, że wersja coupe łechtała zupełnie inne zmysły, niż czterodrzwiowy sedan. Dłuższe, szersze, z węższymi lampami i bezramkowymi drzwiami, ma piękne proporcje. Co można zrobić, by jeszcze tą linię podkreślić? Dobrać wyjątkowy kolor! Najlepiej kanarkowy żółty 🙂 Piękny i wyjątkowy zadbany Peugeot 406 Coupe w tym kolorze nie pozostanie na ulicy niezauważony. Wspaniałym towarzyszem będzie również w podróży. Nie bez powodu samochód ten pozycjonowano jako luksusowe „gran turismo”. Topowy silnik V6 zapewnia tu zawsze przyjemną dynamikę, a wyjątkowa miękkość foteli zapewnia komfort na odpowiednio wysokim poziomie. To samochód, z którego wręcz nie chce się wysiadać. Auto dla ludzi z fantazją, kochających rzeczy piękne i ponadczasowe.

Peugeot 406 Coupe 3.0 V6
Rok produkcji: 2000
Pojemność silnika: 2946 ccm
Moc silnika: 152 kW / 207 KM
Przebieg: 139,919 km
Skrzynia biegów: manualna

Przedmiotem sprzedaży jest Peugeot 406 Coupe wyposażony w topowy silnik V6, w kolorze kanarkowym żółtym z szarą welurową tapicerką. Sprowadzony z Zurychu, Szwajcaria, od pierwszego właściciela. Zachowany w idealnym stanie z minimalnymi śladami użytkowania. Pełna dokumentacja wypełniana u autoryzowanych dealerów Peugeot: książka serwisowa z regularnymi wpisami, ks. badań spalin Abgas.

Nadwozie zachowane w bardzo dobrym stanie, bez jakichkolwiek śladów korozji, zarysowań, odprysków czy widocznych uszkodzeń. Jeśli ma to dla kogoś znaczenie, posiada mimo wieku wciąż pierwszy – fabryczny lakier. Miernik wskazuje na wszystkich elementach zbliżone wartości. Spód i wnęki nadkoli zachowane w stanie bardzo dobrym, bez widocznego nalotu rdzy. Komora silnika we wzorowym stanie. Wszystkie szyby fabryczne z roku produkcji auta.

Wnętrze jest kompletne, bez widocznych śladów zużycia. Tapicerka zachowana w świetnym stanie, nie ma żadnych widocznych uszkodzeń, zabrudzeń czy wytarć. Brak pękniętych czy zniszczonych plastików. Komplet dywaników welurowych w idealnym stanie. Wszystkie elementy wyposażenia dodatkowego sprawne. Brak uszkodzeń od słońca czy wilgoci.

Felgi w idealnym stanie, nie odnawiane. Komplet dobrych opon letnich.

Koło zapasowe nieużywane, kompletny zestaw narzędzi w bagażniku.

Wykonane prace:
– olej silnikowy i płyny wymienione w ASO Peugeot,
– przegląd klimatyzacji ASO Peugeot,
– nowe kompletne sprzęgło ASO Peugeot (wymienione 30 kilometrów temu).

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.