Peugeot 505 1983 – 17500 PLN – Zgierz

Niezwykle wytrzymały i ponadczasowo elegancki. Jego wygląd zewnętrzny jest dziełem Pininfariny, a projekt wnętrza to dzieło Paula Bracqa. Peugeot 505 budowany był w latach 1979-1992 i był to ostatni sedan marki napędzany na tylne koła. 505 jest znany ze swojej niezawodności i wytrzymałości, rekordowe egzemplarze przejechały ponad milion kilometrów. Prezentowany egzemplarz pochodzi z pierwszej serii produkcyjnej i wyposażony jest w silnik XN1 generujący 96 KM. Choć wymaga prac, według zapewnień sprzedającego nie potrzeba mu wiele.

Peugeot 505
Rocznik: 1983
Pojemność: 1971 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 96 KM

Cena: 17500 PLN

Oferta nr 81.

Mamy do zaoferowania fajny klasyk jakim jest Peugeot 505 (słynna francuska limuzyna), pojazd w pełni sprawny, pali na dotyk, skrzynia działa bardzo ładnie. Fajny materiał na dopracowanie, by powstał super klasyk, pracy jest mało ale przyniesie satysfakcję nowemu nabywcy, pasjonatowi starej motoryzacji, mile spędzone wieczory przy projekcie.

Stan blacharki bardzo dobry. Do poprawy maska w jednym miejscu złuszczył się lakier i ktoś na nosku maski zrobił zaprawkę, nadkole obtarcie (widoczne na zdjęciu), przedni błotnik prawy ma pęcherz rdzy do zlikwidowania. Tapicerka kompletna – oryginalna, bardzo ładna, przetarcie na fotelu kierowcy w standardowym miejscu. Spód auta dobry, jak na foto.

Przebieg nie jest znany, poprzedni właściciel wymienił licznik na nowy. Pojazd po pełnym serwisie technicznym.

Pojazd posiada wszystkie niezbędne dokumenty i jest zarejestrowany w Polsce na białe tablice. Dodatkowo do pojazdu można u nas zrobić opinie rzeczoznawcy, że jest to pojazd kolekcjonerski/zabytkowy, gdyby ktoś chciał rejestrować na żółte tablice, pomagamy w całej procedurze.

Możliwy transport do Klienta.

Do obejrzenia o każdej porze dnia i pogodzie, stoi na hali ekspozycyjnej w muzeum.

Telefon: +48 666 167 168
Miejscowość: Zgierz

Kredyt na klasyka