KlasykaGatunku.pl

Peugeot 607 2004 – SPRZEDANY

Jako nacja Francuzi lubią luksus, styl, dobre perfumy, ubrania i jedzenie. Jeżeli chodzi o motoryzację, od zawsze mieli własny styl. Potrafili tworzyć świetne limuzyny, a taką właśnie jest Peugeot 607 z rasowym V6 pod maską. Sześćset-siódemka podbój rynku rozpoczęła z końcem 1999 roku, jako następca modelu 605, jednak wyposażona w całkiem nową gamę silników, z całkowicie nową stylistyką. Uwagę od razu zwrócił wysoki poziom wyposażenia samochodu: klimatyzacja, 8 poduszek powietrznych, czujniki ciśnienia powietrza w oponach, a do tego aktywne zawieszenie AMVAR z elektronicznym sterowaniem poziomu tłumienia. Ten Peugeot 607 to dla pełni szczęścia wersja Luxe – z wyposażeniem dodatkowym w postaci skórzanej tapicerki, nagłośnienia JBL i elektrycznie zamykanej klapy. Zachowany jest w świetnym stanie, wygląda niemal jak nowe auto, jednak najlepszej jego strony na zdjęciach nie zobaczycie… do tego należy zająć miejsce we wnętrzu i ruszyć w podróż.

Peugeot 607 3.0 V6 Luxe
Rok produkcji: 2004
Pojemność silnika: 2946 ccm
Moc silnika: 152 kW / 207 KM
Przebieg: 194,107 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest Peugeot 607 w kolorze czarnym z szarą skórzaną tapicerką. Wersja Luxe z kompletnym wyposażeniem dodatkowym, jak nagłośnienie JBL czy elektrycznie otwierana i zamykana klapa bagażnika. Sprowadzony z Romanshorn, Szwajcaria od pierwszego właściciela, pana ur. w 1957 (zdjęcie dowodu rejestracyjnego w galerii zdjęć). Zachowany w bardzo dobrym stanie z minimalnymi śladami użytkowania. Pełna dokumentacja serwisowa oraz dwa kluczyki.

Nadwozie nie ma posiada żadnych widocznych uszkodzeń ani korozji. Jeśli to dla kogoś istotne posiada w większości fabryczny lakier. Spód auta i wnęki nadkoli zachowane w stanie bardzo dobrym. Prawa listwa przedniego zderzaka ma ledwo widoczne otarcie. Kilka drobnych odprysków lakieru w przedniej części nadwozia.

Wnętrze jest kompletne, bez żadnych śladów zużycia. Skórzana tapicerka zachowana w doskonałym stanie, wygląda prawie jak nowa. Kierownica i lewarek mają tylko bardzo drobne ślady użytkowania. Drewniane wykończenia nie mają rys i są jak nowe. Komplet fabrycznych dywaników welurowych w bardzo dobrym stanie.

Wraz z samochodem drugi komplet alufelg, uwidoczniony na zdjęciach w galerii, opony zimowe po jednym sezonie. Na aucie alufelgi z nowymi oponami letnimi, założonymi przez nas.

Wykonane prace:
– komplet nowych opon letnich Falken we właściwym rozmiarze, z właściwym indeksem prędkości,
– uszczelnienie pokryw zaworowych,
– wymiana oleju w silniku wraz z filtrem na Total zalecany przez producenta, poprzedzona płukaniem silnika preparatem Liqui Moly,
– nowe łączniki stabilizatora strona lewa i prawa,
– uszczelnienie miski olejowej.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.