Polski Fiat 125p 1983 – SPRZEDANY

W 1983 roku wraz z wygaśnięciem umowy licencyjnej otrzymał nową nazwę FSO, kierunkowskazy na błotnikach oraz nowe logo na przednim pasie. Ten Polski Fiat 125p wygląda na ostatni wypust noszący jeszcze dumną nazwę włoskiego pierwowzoru. Ma jeszcze boczne listwy, znaczek na atrapie łączący logo FSO i Polski Fiat, nie ma za to zagłębienia służącego wcześniej na zamek na tylnej klapie, co wyróżniało samochody produkowane od drugiego kwartału ’82. Na fotelach oczywiście skaj, przed wzrokiem kultowy termometr. To zestaw, który w niejednym wzbudzi sentyment do czasów własnego dzieciństwa lub młodości. Ten egzemplarz wygląda na nieźle zachowany oryginał, z detalami nie kundlonymi z innymi rocznikami. Po dopieszczeniu może to być wzorowy okaz polskiego klasyka.

Polski Fiat 125p
Rocznik: 1983
Pojemność: 1481 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 75 KM

Na sprzedaż pięknie zachowany egzemplarz Fiata 125p, z 1983 roku.
Samochód w kolorze popielatym z wnętrzem wykończonym czarnym skajem. Nosi normalne ślady użytkowania, drobne wgniotki czy otarcia.
Lakier w większości oryginalny. Miał robionych kilka poprawek w latach 90′.
Wygląda naprawdę ślicznie i bardzo dobrze się prowadzi. Jest w pełni sprawny mechanicznie, silnik brzmi naprawdę wyśmienicie.

Przez ostatnich 10 lat zrobił około 500 kilometrów. Był regularnie przepalany i od czasu do czasu opuszczał garaż na krótką przejażdżkę.
OC oraz przegląd są aktualne.
Samochód stoi na oponach z epoki w bardzo dobrym stanie. Z przodu D124 a z tyłu D90. Zapas również STOMIL – nowy, nieużywany.

Podłoga, progi i cała karoseria wolna od korozji.
Po drobnych poprawach Fiat będzie w stanie idealnym.
Doskonała lokata kapitału, oraz egzemplarz którym mogą Państwo natychmiast wyruszyć na zloty wraz z rodziną i przyjaciółmi.
Pojazd jest w pełni sprawny. Można wracać nim na kołach lub zamówić dostawę do domu.