Polski Fiat 126p 1978 – 27000 PLN – Nowy Sącz

Piękny kolor lakieru i wspaniale zachowany oryginalny stan, to są argumenty, które poruszyć mogą największych miłośników modelu. Polski Fiat 126p jak z obrazka. Pochodzi z początku drugiej serii produkcyjnej i ma już powiększony do pojemności 650 cm³ silnik. Cieszy chromowanymi akcentami, znaczkami „Licencja Fiat” na tylnych błotnikach, felgami „cytrynkami” z dużym rozstawem śrub, małym licznikiem „kapliczką”, rozrusznikiem uruchamianym z linki i wszelkimi atrybutami, jakimi charakteryzowały się Maluchy z tamtych lat. Od nowości znajduje się w rękach jednej rodziny, zawsze był garażowany i przejechał do dziś jedynie 46000 kilometrów.

Polski Fiat 126p
Rocznik: 1978
Przebieg: 46000 km
Pojemność: 650 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 18 KM

Cena: 27000 PLN

Polski Fiat 126p.
Samochód na licencji włoskiej i na włoskich częściach. Wszystkie elementy, w tym lakier i tapicerka, są oryginalne (widoczne na foto pokrowce na fotelach są dorobione, by nie zniszczyć oryginału – czarna derma). Samochód zadbany, od dnia zakupu garażowany. Od momentu wyjazdu z salonu (POLMOZBYT przy ul. Prandoty w Krakowie) samochód w jednych rękach (najpierw mój tato, teraz ja). Widoczny przebieg jest prawdziwy.
Lekko uszkodzona pokrywa silnika, ale nie w wyniku stłuczki, lecz nieostrożności w garażu. Auto sprawne technicznie, choć nie wyjeżdża na ulicę od wielu lat.
Jest zarejestrowane i ubezpieczone, ostatnie badania techniczne w 2012 r.
Dodaję do auta radio i bagażnik na dach, oba z okresu świetności autka.

Telefon: +48 604 424 041
Miejscowość: Nowy Sącz