Porsche 911 Carrera 2 Cabrio 964 1991 – 205000 PLN netto – Pruszków

Porsche 911 Carrera 2 Cabrio 964 zachowało wszystkie najlepsze cechy klasycznej 911-tki, uzupełniając je o wyjątkową umiejętność łączenia mocnego temperamentu z trwałością, praktycznością i komfortem przydatnymi na co dzień, a także radość z podróżowania z otwartym niebem nad głową. W tej wersji najpełniej możemy doświadczyć przyjemności z słuchania niepowtarzalnego brzmienia chłodzonej powietrzem jednostki typu bokser. W ogłoszeniu prawdziwa perełka. Egzemplarz z niewysokim przebiegiem, który przeszedł kompleksowy serwis i pełne przygotowanie detailingowe. To piękny okaz, który mimo ponad ćwierćwiecza na karku dostarcza wrażeń nie słabszych niż wtedy, gdy samochód był nowy.

Porsche 911 Carrera 2 Cabrio (964)
Rocznik: 1991
Przebieg: 82000 km
Pojemność: 3600 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 250 KM

Cena: 205.000 PLN netto

Pierwsze modele dziewięćsetjedenastek, które były chłodzone powietrzem, uchodzą wśród kolekcjonerów za prawdziwe perełki. W tym przypadku mamy do czynienia z samochodem w rzadziej spotykanej wersji cabrio z automatycznie składanym dachem i bardzo bogatym wyposażeniem opcjonalnym. Do najważniejszych elementów należą: klimatyzacja strefowa, elektryka dachu, lusterek, szyb oraz foteli, ABS, wspomaganie kierownicy, skórzana tapicerka w kolorze granatowym.

Po sprowadzeniu wykonany został gruntowny przegląd mechaniczny.
W ramach tego wymieniony został olej wraz z filtrami oraz części (zawieszenie, układ napędowy, układ zapłonowy, wężyki podciśnienia, kilka elementów plastikowych), które nosiły ślady zużycia lub zwyczajnie nie spełniały już moich wymogów.
Uszczelniono silnik – rozrząd, pokrywy zaworów, a także układ wydechowy.
Elektryczny dach również przeszedł gruntowną konserwację i otrzymał nową szybę tylną.
Na koniec sprawdzono klimatyzację i zamontowano nowy akumulator.
Stan opon Continental Sport Contact – bardzo dobry.

Następnie, po szczegółowej inspekcji powłoki lakierniczej, wykonano profesjonalny detailing – wewnątrz i na zewnątrz pojazdu.
Nadwozie zostało zabezpieczone naturalnym woskiem oraz powłokami hydrofobowymi.
Szczegółowe specyfikacje dokonanych napraw są do wglądu podczas oględzin auta.

Auto jest zgodne z fabryczną specyfikacją, bezwypadkowe; zarejestrowane w Polsce, ubezpieczone.

Telefon: +48 696 801 802
Miejscowość: Pruszków