Porsche 911 Carrera 3.2 1987 – SPRZEDANE

Porsche 911 Carrera 3.2 w 1987 roku było efektem ponad 20-letniej ewolucji modelu, zachowując większość rozwiązań i założeń stworzonych w latach 60-tych. Zmiany bez wątpienia były widoczne – mocniejszy silnik, hamulce, bardziej luksusowo wyposażone wnętrze. Utrzymując styl i charakter samochodu, zadbano o to, by jak najlepiej nadawał się on do codziennego użytku. Sprawdzić może się nawet dziś, przy okazji zwracając na siebie uwagę niemniej, niż w czasach swojej i naszej młodości. Galopujące ceny tych klasyków stają się faktem, Carrera 3.2 zaczyna drożeć w tempie przypominającym starsze roczniki. Publikujące wycenę co kwartał amerykańskie Hagerty notuje wzrost wartości od 31 tys. USD do 51,5 USD tylko w okresie od stycznia 2014 do września 2015 (stan 2.) Szukając egzemplarza dla siebie, warto kupić możliwie dobry egzemplarz, to taki zapewni nam najbardziej spokojną eksploatację i najlepiej będzie trzymać cenę.

Porsche 911 Carrera 3.2
Rocznik: 1987
Przebieg: 154000 km
Pojemność: 3125 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 231 KM

Wyposażenie:
– skórzana tapicerka,
– fotele z elektryczną regulacją,
– otwierany dach,
– klimatyzacja,
– ceniona skrzynia biegów G50 firmy Getrag.

Bardzo dobrze zachowany egzemplarz.
Samochód kupiłem w 2012 r. w Hamburgu w firmie Oettinger zajmującej się restauracją i sprzedażą klasycznych modeli Porsche.
Samochód jest w idealnym stanie technicznym jak i wizualnym.
Bardzo mocno doinwestowany, m.in. nowe sprzęgło, zawieszenie Bilstein „Sportlich Strasse”, układ kierowniczy od turbo, nowa podsufitka oraz wykładziny wewnątrz – materiały zgodne z oryginalnymi.

Samochód w pełni oryginalny, w stanie technicznym umożliwiającym codzienną eksploatację.
Posiadam całą dokumentację, rachunki, zdjęcia, wyceny.