Porsche 911 Carrera 3.2 Cabrio Commemorative Edition 1988 – 80920 EUR – Niemcy

Porsche 911 Carrera 3.2 Commemorative Edition to specjalna seria, przygotowana z okazji wyprodukowania 250 tysięcy egzemplarzy modelu 911. Powstało jedynie 875 sztuk, co uczyniło z tych samochodów pożądane kolekcjonersko obiekty. Cechami charakterystycznymi tej limitowanej serii są między innymi specjalny kolor lakieru (Diamond Blue Metallic) oraz tapicerki (Silver Blue leather), a także polakierowane w kolor nadwozia felgi Fuchs. Charakterystycznym dodatkiem jest autograf Ferry’ego Porsche, który odnaleźć możemy naszyty na zagłówkach foteli. Wersja otrzymała również short-shifter, sportowe zawieszenie, elektrycznie sterowane fotele i grubsze wykładziny. Fakt, że to 911 wyprodukowano w 1988 roku oznacza również, że samochód posiada cenioną poszukiwaną skrzynię G50, charakteryzującą samochody z końca produkcji. Jest to doskonała konfiguracja do satysfakcjonującej i przyjemnej jazdy. Brzmi świetnie, ma satysfakcjonująco dobre osiągi, a zmiana biegów nie przysparza trudności. 911 Commemorative Edition to ogromna rzadkość na rynku.

Porsche 911 Carrera 3.2 Cabrio Commemorative Edition
Data produkcji: 1988
Przebieg: 128000 km
Rodzaj skrzyni biegów: manual
Pojemność silnika: 3164 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Moc silnika: 217 KM

Cena: 80920 EUR brutto

Porsche 911 Carrera 3.2 Cabrio w specjalnej i bardzo rzadkiej, amerykańskiej wersji „Commemorative Edition” zwanej również “Jubilee Edition”, która powstała z okazji wyprodukowania 250 000 egzemplarzy modelu 911. Ten samochód jest jednym z zaledwie 875 wyprodukowanych egzemplarzy Porsche 911 w wersji „Commemorative Edition”. Samochód posiada lampy oraz liczniki z wersji europejskiej. Samochód jest zarejestrowany w Niemczech.

Samochód jest w dobrym, oryginalnym stanie i nie był restaurowany. Podwozie nie nosi śladów wyraźnych ognisk korozji. Tapicerka i elementy wnętrza noszą ślady normalnej eksploatacji, ale żadne elementy nie wykazują oznak nadmiernego czy nietypowego zużycia. Wszystkie podzespoły i elementy wyposażenia są sprawne – również fabryczna klimatyzacja. Samochód jest regularnie serwisowany, nie wymaga wkładu finansowego i jest gotowy do użytkowania

Ten i wszystkie inne oferowane przez nas samochody pochodzą z naszej wewnętrznej i prywatnej kolekcji. Żaden z naszych samochodów nie został kupiony w celu szybkiej odsprzedaży.

O nas
Firma AMJ Automotive And Chemicals Sp. z o.o oraz należące do niej marki AMJ Classic i AMJ Performance, są częścią międzynarodowego przedsiębiorstwa Kautschuk Group, którego działania skupiają się wokół produkcji komponentów chemicznych oraz na odnawianiu i kolekcjonowaniu unikalnych samochodów klasycznych. W Polsce dysponujemy własnym, bardzo dobrze wyposażonym, warsztatem oraz lakiernią, które na co dzień zajmują się odnawianiem klasycznych samochodów.

Wszystkie oferowane przez nas samochody znajdują się w naszej centrali w Niemczech. Istnieje możliwość sprowadzenia każdego z naszych samochodów do naszej podwarszawskiej siedziby w celu wykonania dokładnych oględzin. Koszt sprowadzenia samochodu wyceniany jest indywidualnie a w przypadku decyzji o zakupie, zostanie odjęty od finalnej ceny zakupu samochodu. Oferowane Porsche pojawi się w naszej polskiej siedzibie w II połowie stycznia 2022.

Chcesz wiedzieć więcej?
Napisz do nas lub zadzwoń, albo – po wcześniejszym umówieniu się – odwiedź naszą podwarszawską siedzibę (Radonice 1C, 05-870 Błonie k. Warszawy)

Historia egzemplarza:
Samochód został sprowadzony z USA i włączony do dużej, prywatnej kolekcji.

Kontakt:
+48 664 304 909 / Jan
+48 535 304 909 / Maciej
Email: info@amj-performance.pl
Miejscowość: Błonie k. Warszawy