Porsche 911 Carrera 4 996 2001 – SPRZEDANE

Porsche 911 Carrera 4 to napęd na cztery koła i 3,4-litrowy silnik o mocy 300 koni mechanicznych pod tylną pokrywą. Zdecydowanie dość, aby poczuć prawdziwą radość z jazdy. Jest cywilizowana i wyśmienicie się prowadzi, a doceni ją każdy, kto lubi czuć się pewnie za kółkiem. Mimo upływu czasu to w dalszym ciągu świetny samochód zarówno na autostrady, jak i bardziej kręte odcinki dróg. Ze skrzynią Tiptronic sprawdzi się w dalekiej podróży, a za cel możemy brać nawet ośnieżone Alpy. Taki zadbany, szesnastoletni samochód, jak ten prezentowany, w dalszym ciągu robi świetne wrażenie, zarówno na ulicy, jak i w garażu.

Porsche 911 Carrera 4 996
Rocznik: 2001
Przebieg: 151200 km
Pojemność: 3387 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 300 KM

Cena: 95000 PLN

Samochód sprowadzony ze Szwajcarii. Wersja europejska. Dostępna jest kompletna dokumentacja serwisowa z potwierdzonymi przebiegami wyłącznie w ASO Porsche, a także dokument ABGAS z wpisanymi przebiegami podczas badania emisji spalin. Samochód w Szwajcarii miał 2 właścicieli.

Przeprowadzone przez nas prace serwisowe:
– wymiana oleju, filtrów oraz płynu chłodniczego i hamulcowego,
– wymiana klocków hamulcowych z przodu,
– geometria zawieszenia,
– kompleksowe czyszczenie wnętrza oraz korekta lakieru z zabezpieczeniem woskami wysokiej jakości.

Auto w pełni sprawne i przygotowane do jazdy. Nie ma żadnych wycieków z układu napędowego ani luzów w zawieszeniu. Silnik i skrzynia biegów pracują idealnie.

Pojazd opłacony z ważnym OC i tłumaczeniem dokumentów.