Porsche 911 Carrera 996 1999 – 134999 PLN – Gliwice

Porsche 911 Carrera 996 to w gruncie rzeczy bardzo grzeczne i cywilizowane auto. Nic nie stało na przeszkodzie, by dodać mu więcej sportowego kunsztu i smaku. Można było zrobić to składając zamówienie w salonie, a można było i po swojemu, modyfikując i kompletując elementy według własnego pomysłu. Tu na przednich i tylnych nadkolach wylądowały poszerzenia, przedni i tylny zderzak przywołują wersję Turbo, a tylny spojler jest jeszcze większy. We wnętrzu o odpowiednie wrażenie dbają fotele kubełkowe Recaro, a opis na karoserii – 911 GT – sugeruje, że samochód jest czymś więcej niż w rzeczywistości. Dla tych, którzy lubią styl japońskiego tuningu – auto może być ciekawą propozycją, albo i bazą do dalszych modyfikacji.

Porsche 911 Carrera 996
Rocznik: 1999
Przebieg: 108720 km
Pojemność: 3387 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 300 KM

Cena: 134999 PLN

Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż piękne Porsche 911 996 z 1999 roku.

Auto zostało przez nas sprowadzone z Japonii, a jego niski przebieg potwierdzony jest Certyfikatem Eksportowym Urzędu Transportu Japonii, w którym wskazane są między innymi ostatnie przebiegi z przeglądów rejestracyjnych.

Silnik i zespół napędowy nie mają żadnych wycieków olejów, pracują bardzo dobrze i bezszelestnie.
Wnętrze posiada swój styl i klasę, jest bardzo czyste i zadbane.
Wszystkie podzespoły pojazdu są w doskonałym stanie, wyglądają jakby auto wyjechało z fabryki.
Cały osprzęt pojazdu między innym klimatyzacja, wentylacja, nagłośnienie działają bez zarzutu. Samochód został wyposażony w nowe ogumienie zgodne z zaleceniem fabryki.

Całe auto zostało pokryte przez specjalistyczną firmę tuningową bardzo wysokiej jakości folią w kolorze GUARD’S RED.
Do pojazdu zostało zastosowane dedykowane przez fabrykę sportowe zawieszenie gwintowane, dzięki któremu możemy zwiększać kulturę jazdy poprzez regulowanie twardości zawieszenia i zmienić walory trakcyjne. Możliwość obniżenia nadwozia daje efekt wyższej dynamiki samochodu. Ten model otrzymał również wykonany przez firmę tuningową sportowy wydech ze stali nierdzewnej z katalizatorami, tylni zderzak Turbo 4S, sportowe, kubełkowe fotele Recaro z opcją regulacji w dwóch płaszczyznach, spojler GT2 Style oraz wide body.

Na samochód wystawiona zostanie faktura VAT podana cena jest ceną brutto i zawiera wszelkie opłaty – samochód gotowy do jazdy.
Na wszelkie pytania chętnie odpowiadamy telefonicznie od godz. 8.00 do 22.00.
Przed przyjazdem proszę koniecznie potwierdzić telefonicznie dostępność samochodu.

Telefon: +48 666 555 736
Miejscowość: Gliwice