Porsche 911 Carrera 996 1999 – SPRZEDANE

Komfort, elegancja i sportowe geny. Pierwsze chłodzone cieczą Porsche 911 debiutowało w 1998 roku wraz z generacją 996, otwierając w dziejach marki nowy rozdział. Mimo powiększenia karoserii zachowało cechy charakterystyczne dla 911 i zostało poprawione aerodynamicznie. Zachowało sportowy charakter, lecz stało się bardziej praktyczne i komfortowe, we wnętrzu oferując więcej miejsca, i lepiej spisując się na dłuższych trasach. Ten egzemplarz ma niewysoki przebieg, pochodzi z rynku japońskiego i zdecydowanie przykuwa uwagę nieszablonowym odcieniem lakieru. Wyposażony jest w zautomatyzowaną przekładnię Tiptronic z możliwością ręcznej zmiany biegów i silnik bokser o pojemności 3,4 l, generujący 300 koni mechanicznych. Sprawi radość nie tylko wytrawnym kierowcom, będąc pewną lokatą kapitału.

Porsche 911 Carrera 996
Rocznik: 1999
Przebieg: 91100 km
Pojemność: 3387 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 298 KM

996 C2 z początkowego okresu produkcji w niezwykle rzadkim i eleganckim kolorze vesuvio. Samochód sprowadziłem w zeszłym roku z Japonii. Auto jest bezwypadkowe, za wyjątkiem prawego przedniego błotnika samochód jest w pierwszym lakierze. Do auta posiadam historię serwisową.
Samochód został przygotowany w pełni do eksploatacji. Wszelkie niezbędne naprawy i czynności serwisowe zostały przeprowadzone w renomowanym zakładzie, zajmującym się serwisem Porsche. Auto zostało również poddane czynnościom detailingowym.

Na chwilę obecną samochód jest zarejestrowany, ubezpieczony, w pełni sprawny, czysty i pachnący.