Porsche 911 Turbo 2001 – Warszawa

Porsche 911 Turbo – ta nazwa zawsze działała na wyobraźnię, podkreślając wyjątkowość modelu i jego wyśrubowane osiągi. Również wygląd nadąża tu za mechaniką, oferując kształty, które są zapowiedzią świetnych osiągów i fantastycznych wrażeń z jazdy. Szersze tylne błotniki, usztywnione zawieszenie i wzmocnione hamulce, a także napęd na wszystkie koła. To maszyna, która wprost wgryza się w asfalt i gwarantuje niezapomniane przeżycia, chodź gdy prowadzona jest spokojnie, może z powodzeniem towarzyszyć w długiej trasie, nie męcząc i zapewniając właściwy komfort. Ta dwoistość natury i konsekwentnie przez dziesięciolecia używany język stylistyki sprawiają, że jest to na wskroś poszukiwany model, będący pewną inwestycją. Cena wywoławcza: 160000 zł.

Ardor Auctions jest pierwszym w Polsce domem aukcyjnym zajmującym się klasyczną motoryzacją. Działając od sześciu lat na europejskim rynku pojazdów zabytkowych zorganizowaliśmy kilkanaście aukcji w tradycyjnej formie oraz kilkadziesiąt licytacji online. Opłata prowizyjna wynosi 6%.

Podana kwota jest ceną wywoławczą. Oferty na prezentowany samochód będzie można składać 26 listopada. Rejestracja zainteresowanych zakupem jest możliwa za pośrednictwem naszej strony internetowej: https://www.ardorauctions.pl/47-porsche-996-turbo/

Auto znajduje się w naszym salonie przy ul. Jagiellońskiej 65A w Warszawie.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego +48 661 561 169 / +48 661 561 561 lub mailowego: kontakt@ardoracutions.pl

PORSCHE 911 Turbo 2001
Numer nadwozia: WP0ZZZ99Z1S682049

Porsche zostało sprowadzone z Japonii w roku 2018 z przebiegiem 112 tysięcy. Samochód przeszedł bardzo duży serwis mechaniczny – wymieniony lub naprawiony został osprzęt silnika, zamontowano nowe części zawieszenia oraz układu hamulcowego, a także zreperowano system hydrauliczny tylnego spoilera. W Polsce lakierowany był jedynie przedni zderzak, pozostałe elementy nadwozia są w fabrycznym lakierze. Wnętrze odświeżono przy użyciu oryginalnych elementów Porsche. Do auta są dwa komplety opon, drugi wydech ze stali nierdzewnej oraz fabryczne radio.

Dane techniczne:

Silnik: 3.6l, B6
Moc: 520 koni mechanicznych
Inne dane: skrzynia biegów automatyczna, napęd na 4 koła
Odczyt licznika: 132 000

Stan prawny: zarejestrowany w Polsce