Porsche 911 Turbo 964 1991 – 799000 PLN – Stary Dzierzgoń

Porsche 911 Turbo zawsze budziło emocje. Najmocniejsza z wersji 911 pożądana była przez ludzi lubiących prowadzić samochód. 911 Turbo 964 miało szersze nadwozie ze znacznie bardziej wydatnymi nadkolami w porównaniu do modelu Carrera. Skrzydło w dużej mierze przejęte z G modelu Turbo 3.3 oraz dwie owalne końcówki rur wydechowych podkreślały moc pojazdu. W latach 1991-92 model 911 Turbo był napędzany turbodoładowanym silnikiem o pojemności 3,3 litra i mocy 320 KM. Egzemplarz wystawiony na sprzedaż zachował się w oryginalnym stanie i posiada historię serwisów przeprowadzanych w naszym kraju. Wyposażony jest w manualną skrzynię, a jego san zachwyci pewnie niejednego zainteresowanego zakupem.

Porsche 911 Turbo 964
Rocznik: 1991
Przebieg: 53000 km
Pojemność: 3299 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 320 KM

Cena: 799000 PLN

Wyposażenie:
– manualna skrzynia biegów i mnóstwo frajdy 🙂

Kolor silberrosametallic

Prezentowany egzemplarz wzbudza zachwyt nie tylko dlatego, że to wersja Turbo, ale przede wszystkim dlatego, że auto jest praktycznie jak nowe. Zdecydowana większość podzespołów zawieszenia, jak i w silniku, jest nowa. Wnętrze auta jest oryginalne i nie podlegało renowacji. Posiadamy szczegółowe zdjęcia wszystkich elementów i podzespołów auta. Auto posiada oryginalny komplet kluczyków oraz książkę serwisową z historią serwisów przeprowadzonych w serwisie Porsche. Auto jest praktycznie od nowości w Polsce.

Auto prezentowane w ogłoszeniu przeszło gruntowną renowację. Samochód znajduje się w Polsce od ponad 20 lat, był w tym czasie uszkodzony i przez kilka lat stał na parkingu. Auto zostało skrupulatnie odbudowane.
Podwozie i podzespoły zostały wymienione na nowe. To samo dotyczy silnika – większość elementów jest nowa. Wnętrze auta jest oryginalne i nie przeszło renowacji. Dla zainteresowanych osób dużo szczegółowych zdjęć podzespołów i nadwozia. Auto posiada oryginalny komplet kluczyków i książkę serwisową z historią serwisową w serwisie Porsche. Obecny stan auta można zweryfikować w autoryzowanym serwisie Porsche lub innym dowolnie wybranym.
Zapraszamy.

Telefon: +48 501 271 175
Miejscowość: Stary Dzierzgoń

Kredyt na klasyka