Porsche 911S 1975 – SPRZEDANE

Porsche 911 na rok modelowy 1974 przeszło pierwszy poważny redesign. Najbardziej uderzającą cechą wizualną nowej generacji 911 G jest podniesiona konstrukcja zderzaka z czarnymi plastikowymi mieszkami. Między tylnymi światłami model G otrzymał czerwony panel z logo Porsche, a tylną tablicę rejestracyjną otoczono dwoma dużymi gumowymi buforami ze zintegrowanym oświetleniem. 2,7 litrowy boxer w modelu 911S otrzymał wtrysk K-Jetronic od Boscha, co pozwoliło osiągnąć 173 KM. Jeżeli marzycie o takim samochodzie, może chcielibyście móc zadecydować o jego detalach i wykończeniach? Klasyczne Porsche 911S z ogłoszenia daje taką możliwość. Starannie przygotowane do odbudowy i całkowitej renowacji Porsche, czeka by spełnić marzenia o idealnej klasycznej 911-tce.

Porsche 911S model G
Rocznik: 1975
Przebieg: 0 km
Pojemność: 2687 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 173 KM

Auto w trakcie kompleksowej odbudowy.
Karoseria odbudowana na oryginalnych częściach, jak również na częściach przez nas dorabianych.
Przed wykonaniem naprawy skorodowanego nadwozia było wykonane piaskowane, a po wykonanych pracach blacharskich Porsche zostało wycynowane i zabezpieczone epoksydem oraz polakierowane wysokiej klasy lakierami z lini NOVOL for Classic Car.

Auto wystawione na sprzedaż w trakcie projektu, aby nowy właściciel miał prawo wyboru co do wykończenia detali nadwozia, jak i wnętrza 911-tki.