VW Bank

Porsche Cayman S 987c 2007 – SPRZEDANE

Pierwsza generacja Porsche Cayman, o oznaczeniu fabrycznym 987c, debiutowała na salonie we Frankfurcie we wrześniu 2005. Produkcja ruszyła po dwóch latach badań, w 2006 roku. Technologicznie był to samochód oparty na roadsterze Boxster 987, z silnikiem umieszczonym centralnie i idealnym rozkładem mas. Dzięki sztywniejszej karoserii, Cayman był bardziej precyzyjny w prowadzeniu i zyskał miano bardziej sportowego. Prezentowany egzemplarz to Cayman S z manualną skrzynią biegów. Napędza go zmodyfikowana jednostka z Boxstera S, której pojemność zwiększono z 3,2 do 3,4 l. Auto wyróżnia podwójna rura wydechowa i 18-calowe felgi. Urodziwe jest bez wątpienia, a prowadzi się doskonale, tajemniczeni twierdzą, że nawet lepiej, niż kultowe 911.

Porsche Cayman S 987c
Rocznik: 2007
Przebieg: 102000 km
Pojemność: 3387 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 295 KM

Wyposażenie:
– elektryczne fotele,
– elektryczne lusterka i szyby,
– skórzana tapicerka,
– tempomat.

Prezentowany egzemplarz to Cayman S z sześciocylindrowym silnikiem o pojemności 3,4 litra i mocą 295 KM i świetną manualną skrzynią biegów. Auto prowadzi się doskonale niczym nie ustępując starszemu bratu Porsche 911. Prezentowany egzemplarz jest w oryginalnym lakierze – jedynie przedni zderzak był lakierowany.

Auto nie wymaga wkładu finansowego, gotowe do drogi i czerpania przyjemności z każdego pokonywanego kilometra. Egzemplarz w świetnym stanie i konfiguracji gwarantuje nie tylko fenomenalne wrażenia z jazdy ale również lokatę kapitału.