Range Rover Classic 1990 – 159000 PLN – Warszawa

Range Rover jest uznawany za pierwszą prawdziwie luksusową terenówkę i protoplastę obecnych SUV-ów klasy premium, choć na początku produkcji zdecydowanie bliżej było mu do pojazdu roboczego, z ubogim wyposażeniem i prostym wnętrzem. Design Range Rovera został zatwierdzony w roku 1969, zaś rok później model był już w sprzedaży. Założenia były proste, zdolności terenowe nie mniejsze, niż we wcześniejszych Land Roverach, przy jednoczesnym wyższym poziomie komfortu na szosie. Początkowo oferowano jedynie wariant trzydrzwiowy, choć z czasem rozwinięto ofertę. Pod maską montowano również Turbo Diesle, choć najbardziej poszukiwanymi wersjami dziś są takie z benzynowym V8, jak w tym ogłoszeniu.

Range Rover Classic
Rocznik: 1990
Przebieg: 182000 km
Pojemność: 3947 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 182 KM

Cena: 159000 PLN

Nasz egzemplarz ma przejechane nieco ponad 182.000 km, jest po kompletnej renowacji, w doskonałym stanie i kondycji technicznej.

Samochód był kupiony od pierwszego właściciela w Hiszpani. Samochód jest z nowym lakierem całego nadwozia, zabezpieczone podwozie i po wszystkich naprawach mechanicznych jakie były potrzebne do eksploatacji.

Dodatkowo został zrobiony detailing całego auta usuwając wszystkie drobne niedoskonałości.

Z ciekawego wyposażenia samochód ma;
– klimatyzację
– podgrzewaną przednią szybę.

Więcej szczegółowych informacji udzielimy chętnie telefonicznie. Zapraszamy do oględzin w naszym salonie przy ulicy Marszałkowskiej 111 w Warszawie.

Zapraszamy do naszego salonu, żeby bliżej obejrzeć ten egzemplarz.
Oferujemy Leasing na samochody zabytkowe.
Zapewniamy finansowanie na samochody zabytkowe i ubezpieczenie OC + AC.

Telefon: +48 601 612 755
Miejscowość: Warszawa

Kredyt na klasyka