Range Rover Classic County 1994 – 117500 PLN – Warszawa

Range Rover Classic to pierwsza, kultowa odmiana wielozadaniowego samochodu. Rodził się jako samochód terenowy, który dodatkowo miał zapewnić odpowiedni komfort na drodze. Prosty w kształtach i pozbawiony niepotrzebnych ozdobników, z czasem stał się ikoną designu. Produkowany od 1970 do 1996 roku, początkowo występował wyłącznie w 3-drzwiowej wersji i z benzynowym silnikiem V8. Oczekiwania klientów sprawiły, że od 1981 roku można było nabyć w salonie również wersję pięciodrzwiową, ale to nie było jeszcze ostatnie słowo brytyjskiego producenta… Range Rover Classic County to finalna wersja skierowana na rynek amerykański, z pneumatycznym zawieszeniem, pozwalającym osiągnąć jeszcze wyższy poziom komfortu. Zaoferowany był jednocześnie z kolejną generacją modelu i wybierany przez miłośników klasycznych rozwiązań i klasycznego designu. Po upływie ćwierć wieku nikt się już nie dziwi dlaczego… a zadbane egzemplarze Classic County mocno idą w cenę.

Range Rover Classic County
Rocznik: 1994
Przebieg: 1000 km
Pojemność: 3950 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 183 KM

Cena: 117500 PLN

Sprzedam wyjątkowe auto – Range Rover Classic County. Ostatni rok produkcji danego modelu, występujący tylko na rynku amerykańskim. Kupiony na aukcji charytatywnej w USA. Sprowadzony w całości, kompletny, bezwypadkowy. Zachowany w oryginalnym stanie blacharskim, fabryczna powłoka lakiernicza przeszła odnowę.

Brak jakichkolwiek ognisk korozji na całym aucie. Nie naprawiany blacharsko, brak szpachli. Stan techniczny idealny. Wykonałem duży serwis latem 2019. Wymieniłem komplet opon Michelin, komplet tarcz wraz z klockami, dwa razy olej silnikowy, wszystkie płyny – hamulcowy, chłodniczy, olej w mostach. Ponadto komplet nowych świec – NGK, kable, kopułka, palec. Rewizja całego silnika. Regeneracja kompresora zawieszenia, nowe miechy zawieszenia. Nowy akumulator, w całości nowy układ wydechowy, nowe czujniki ABS, nowe sondy Lambda i wiele innych części oraz czynności. Podsumowując, pomimo wieku, auto jest w 100% sprawne – wygląda i jeździ tak, jakby niedawno wyjechało z fabryki.

Zapraszam do kontaktu. Umowa kupna sprzedaży, cena do negocjacji. Wyprzedaż części kolekcji.

Telefon: +48 606 232 798
Miejscowość: Warszawa