Renault 16 TS Automatic 1976 – 20900 PLN – Zgierz

Renault 16 zostało zaprezentowane w 1965 roku i z miejsca zdobyło tytuł Samochodu Roku. Powszechnie uznawane jest za pierwszy w historii pojazd z nadwoziem typu hatchback, z tylnymi drzwiami pochylonymi bardziej niż w typowym kombi. Model stał się popularny, ponieważ był elastyczny i praktyczny, stylowy i modny. Sprzedawał się dobrze w całej Europie, w ciągu całego życia modelu wyprodukowano łącznie 1845959 egzemplarzy R16. Bardzo chwalono je za wygodne wnętrze i wysoki poziom wyposażenia, w prezentowanym egzemplarzu odnajdziemy między innymi automatyczną skrzynię biegów, szyberdach i elektryczne szyby.

Renault 16 TS Automatic
Rocznik: 1976
Przebieg: 89685 km
Pojemność: 1564 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 84 KM

Cena: 20900 PLN

Mamy do sprzedaży w fajnym stanie Renault 16 TS Automatic, pojazd w fajnej wersji, ma nawet oryginalny szyberdach, elektryczne szyby, spryskiwacze i wycieraczki lamp przednich, automatyczną skrzynię biegów, wersja TS. Pojazd sprawny, jeździ, pali, skrzynia ok.

Stan blacharki przyzwoity, zdrowy jak na Renaulta – ma już ogniska korozji, ale w opanowanym stopniu. Podszybie jest z dziurą, ale jest to element wymienny i mamy już drugi w idealnym stanie. Podłoga super jak na foto. Dodajemy sporo części zamiennych widocznych na zdjęciu. Brakująca listwa progowa już jest, dodatkowo mamy fajny bagażnik dachowy z epoki do tego modelu.

Możliwy transport do Klienta.

Telefon: +48 666 167 168
Miejscowość: Zgierz