Renault 5 1981 – 19900 PLN – Jaworze

Renault 5 było projektowane jako popularny, miejski samochód, lecz bez rezygnacji z tak ważnego dla Francuzów poczucia smaku i stylu. Po upływie ponad 40 lat wciąż może spełniać funkcje użytkowe, choć dodatkowo jest po prostu modnym gadżetem, szczególnie gdy mówimy o pieczołowicie odnowionym egzemplarzu. Ten egzemplarz oferowany jest przez autoryzowanego dealera Renault, co z pewnością jest gwarancją profesjonalnego wykonania prac renowacyjnych. To niezwykle budujące, by widzieć i wiedzieć, że bogate tradycje marki są wciąż pielęgnowane przez firmę, która nie ogranicza się wyłącznie do sprzedaży nowych samochodów marki. Zważywszy na zakres wykonanych prac, cena została ustalona na rozsądnym poziomie.

Renault 5
Rocznik: 1981
Przebieg: 25000 km
Pojemność: 1100 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 53 KM

Cena: 19900 PLN

Autoryzowany koncesjoner Renault AUTO SPEKTRUM oferuje do sprzedaży samochód Renault 5 rocznik 1981. Możliwość rejestracji jako zabytek – samochód w 100% oryginalny, w pełni sprawny.

Po zakupie zrobiliśmy kompletny przegląd samochodu, wymieniliśmy wszystkie elementy, które tego wymagały. Powłoka lakiernicza zrobiona na nowo praktycznie od zera w naszej lakierni na wysokiej jakości produktach (Sikkens).

Stan techniczny i wizualny idealny. Nowe opony oraz pióra wycieraczek. Cena samochodu obejmuje wykonanie nowej tapicerki, zgodnie z życzeniem zamawiającego.

Silnik wolnossący na gaźniku.
Manualna czterostopniowa skrzynia biegów.

Na samochód wystawiamy fakturę VAT marża.

Zapraszamy do obejrzenia samochodu przy ASO Renault w Jaworzu k/Bielska-Białej: 43-384 Jaworze, ul. Bielska 551

Telefon: +48 535 994 459
Miejscowość: Jaworze