Renault Megane Cabrio 1997 – SPRZEDANE

Jeszcze chwilę temu były popularnym widokiem na drogach, ale już nie. To oznacza jedno – youngtimer alert. Teraz przede wszystkim liczy się stan, odpowiedni kolor, odpowiedni silnik pod maską, a za chwilę liczyć będzie się jeszcze bardziej. Renault Megane Cabrio z dwulitrowym, szesnastozaworowym F7R pod maską to gwarantowane fantastyczne emocje za kierownicą. Silnik znany choćby z Clio Williams i niesamowitego Renault Sport Spider jest pełen wigoru i z pewnością za chwilę będzie uznawany za kultowy. W aucie, który ma świetny żółty kolor, fantastycznie zachowaną skórzaną tapicerkę i zdejmowany dach oraz przebieg ledwie 87 tysięcy kilometrów, zgadza się wszystko. No, może poza brakującą osłoną lusterka na drzwiach kierowcy, ale to drobiazg.

Renault Megane Cabrio 2.0 16v F7R
Rocznik: 1997
Przebieg: 87226 km
Pojemność: 1998 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 147 KM

Wyposażenie:
– elektrycznie otwierany dach,
– elektryczne szyby x4,
– elektryczne lusterka,
– skórzana tapicerka,
– podgrzewane fotele,
– aluminiowe felgi.

Renault Megane Cabrio 2.0 16v F7R
Data 1. rejestracji: 25.04.1997

Przedmiotem sprzedaży jest Renault Megane Cabrio 2.0 16v 147hp F7R ze skórzaną czarną tapicerką. Sprowadzone z Basel w Szwajcarii bezpośrednio od 1. właściciela. Samochód zachowany w bardzo dobrym stanie, z minimalnymi śladami użytkowania i upływu czasu. Zachowana dokumentacja serwisowa: książka serwisowa, książki badań spalin Abgas, oraz 2 kluczyki.

Nadwozie zachowane w bardzo dobrym stanie, z normalnymi drobnymi śladami użytkowania, jak odpryski na masce, drobne rysy na przednim zderzaku czy kilka małych wgniotek. Nie ma żadnej korozji w typowych dla Renault Megane miejscach. Jeśli ma to dla kogoś znaczenie, posiada w większości wciąż fabryczny lakier. Wszystkie szyby są jeszcze fabryczne. Spód i wnęki w bardzo dobrym stanie.

Wnętrze jest kompletne, z drobnymi śladami użytkowania (brak plastiku na słupku A). Skórzana tapicerka jest zachowana w bardzo dobrym stanie. Kierownica i wybierak biegów w stanie bardzo dobrym. Brak popękanych czy porysowanych plastików.

Poszycie dachu elektrycznego w stanie idealnym, po serwisie i impregnacji, wymieniona szyba w dachu na nową z racji wieku, mechanizm pracuje wyśmienicie.

Alufelgi wyglądają prawie jak nowe. Komplet bardzo dobrych opon letnich. W bagażniku kompletny zestaw narzędzi.

Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem na Millers 5w-40,
– nowy filtra paliwa,
– nowy filtr kabinowy,
– świeży płyn chłodniczy,
– nowy płyn wspomagania,
– wymiana szyby w dachu cabrio na nową,
– korekta lakieru,
– impregnacja dachu.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.

Cena zawiera kompletne opłaty, które zostały już wykonane. Samochód odbierasz w podanej cenie zatankowany do pełna, z tłumaczeniami dokumentów, pierwszym przeglądem technicznym, ubezpieczeniem OC na 30 dni, gotowy do rejestracji w RP.

Więcej informacji telefonicznie.
Pełna oferta ADEPT CARS na Facebooku.