Rolls Royce Silver Shadow 1976 – 60000 PLN – Jelenia Góra

Rolls Royce Silver Shadow na rynku pojawił się w połowie lat 60-tych, kompletnie szokując przeraźliwie bogatych i konserwatywnych klientów marki. Był wręcz niestosownie nowoczesny, odpowiednio komfortowy, wykonany świetnie i z doskonałych materiałów. Odnajdziemy w nim samonośne nadwozie, hamulce tarczowe, niezależne zawieszenie wszystkich kół i wreszcie rewolucyjny układ hydrauliczny na licencji Citroena, odpowiedzialny za sterowanie hamulcami i wysokością zawieszenia. Cały ten zestaw był dostępny za połowę ceny RR Phantom’a, co uczyniło z nowego modelu hit sprzedaży, na poziomie 16717 egzemplarzy stworzonych do 1977 roku. Z czasem wiele z nich popadło w niełaskę, jednak ten przedstawiciel brytyjskiej arystokracji około 10 lat temu poddany został kompleksowej renowacji, która w pełni przywróciła jego blask. Jazda taką limuzyna to sama przyjemność.

Rolls Royce Silver Shadow
Rocznik: 1976
Pojemność: 6750 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: właściwa KM

Cena: 60 000 PLN

Wyposażenie:
Wszystko na swoim miejscu.

Rolls Royce Silver Shadow

Mam do sprzedania pięknego Rolls Royca Silver Shadow z 1976 roku.
Samochód został sprowadzony z Anglii mniej więcej 10 lat temu, auto było w fatalnym stanie, od tamtego czasu ten piękny i tradycyjny brytyjski zabytek został w 100% odrestaurowany.
Silnik po kapitalnym remoncie, samochód jest na chodzie.
Nowe, oryginalne sprowadzone z Anglii opony, blacharka, chromy, nikle, drewno, tapicerka, wykładzina podłogowa oraz bagażnik, wszystko pięknie odnowione.
Na wszystkie części mam faktury.
Wystarczy zerknąć na zdjęcia i cieszyć oczy, ale to i tak nie to samo co zobaczyć auto na żywo.
Przejażdżka tym autem to sama rozkosz.

więcej na stronie http://szadem.wixsite.com/cars

Telefon: +48 609 235 851
Miejscowość: Jelenia Góra