Romet Pony 50 M2 – SPRZEDANY

Jeżeli w latach 80-tych byłeś młody i marzyłeś o pierwszym spalinowym pojeździe, najczęściej Twoje marzenie miało szansę zrealizować się w taki właśnie sposób. Romet Pony to popularna „motorynka”, bolid nastolatków, który w latach 1978–1994 produkowany był przez Zakłady Metalowe Dezamet w Nowej Dębie. Jeden cylinder o pojemności 49,8 cm³, dwa biegi, moc 1,4 KM, prędkość maksymalna 40 km/h, spalanie na 100 km około 2,2 l paliwa. To był przepis na zazdrość wszystkich kolegów na podwórku, pierwsze motoryzacyjne doświadczenia, rodząca się miłość do zapachu paliwa i oleju. A pierwszej miłości się nie zapomina… kto taką miał, ten ma i sentyment, a nowy egzemplarz z pewnością będzie miłym powrotem do przeszłości. Prezentowany egzemplarz to wersja M2, oferowana w latach 1980-88.

Romet Pony 50 M2
Data pierwszej rejestracji: 1996
Pojemność silnika: 50 ccm

Przedmiotem sprzedaży jest kultowa motorynka Romet Pony 50 M2. Romet zachowany w oryginalnym kolekcjonerskim stanie, nigdy nie przechodził napraw oraz prac restauratorskich z normalnymi śladami upływu czasu.
Wyżej opisany stan oraz znikomy przebieg motorynki potwierdzają zachowane plomby, opony Stomil z pierwszego montażu w stanie idealnym oraz ogólny stan zachowania.
Romet oferowany jest w stanie widocznym na zdjęciach, prosto ze znaleziska.

Romet jest zarejestrowany w Polsce, posiada dowód rejestracyjny aktualna polisę OC, natomiast na życzenie klienta przeprowadzimy badanie techniczne.
Motorynka w 100% sprawna jeżdżąca.