KlasykaGatunku.pl

Rover 75 2005 – 25000 PLN – Wrocław

Rover 75 w początkowym założeniu miał być zrestylizowanym Roverem 600. Przejęcie marki przez BMW sprawiło, że nowy właściciel postanowił projekt poprowadzić z o wiele większym zaangażowaniem. Do samochodu trafiło między innymi tylne zawieszenie BMW Z-Axle, będące rozwinięciem konstrukcji z modelu Z1. Flagowy model brytyjskiej marki do sprzedaży trafił w 1998 roku, budząc entuzjazm wielu dziennikarzy i nabywców. Ceniono połączenie wysokiej jakości wykonania wnętrza z dużą niezawodnością pojazdu i niską ceną. Model nie zdołał jednak uchronić fabryki przed bankructwem. Prezentowany egzemplarz pochodzi z ostatniego roku produkcji i wypuszczony został jako – nomen omen – wersja rocznicowa. Auto sprowadzono z rynku szwajcarskiego, ma topową, 2,5-litrową jednostkę napędową V6 i bardzo bogate wyposażenie.

Rover 75 2.5 V6 Anniversary Limited Edition
Rok produkcji: 2005
Pojemność silnika: 2497 ccm
Moc silnika: 177 KM
Przebieg: 157,913 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest Rover 75 w kolorze czarnym z beżową skórzaną tapicerką. Najwyższa wersja wyposażenia, z topowym silnikiem V6, ostatni rok produkcji, limitowana wersja na zakończenie produkcji. Sprowadzony z Sankt Gallen, Szwajcaria. Zachowany w bardzo dobrym stanie z drobnymi śladami użytkowania. Posiada dokumentację serwisową.

Nadwozie jest w bardzo dobrym stanie, nie ma korozji ani widocznych uszkodzeń. Posiada jedynie drobne ślady użytkowania. Lakier prezentuje się wzorowo jak na swój wiek.

Wnętrze jest kompletne z niewielkimi śladami użytkowania. Skórzana tapicerka w idealnym stanie, bez żadnych uszkodzeń. Dywaniki materiałowe jak nowe.

Samochód pokonał w naszych rękach bezawaryjnie 6000 km, w tym czasie zainwestowano około 10’000,- PLN

Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem na Millers 5w-40, poprzedzona płukaniem silnika preparatem TEC2000,
– nowy wahacz prawy kompletny,
– nowe łożyska górne amortyzatorów przednich,
– komplet świec zapłonowych Beru,
– cewki zapłonowe 2 szt. nowe,
– komplet nowych opon letnich Barum Bravuris 5,
– nowy tłumik końcowy,
– nowe przewody układu wspomagania metalowe i elastyczne, zalany świeży płyn,
– nowy kompletny rozrząd,
– nowy tłumik końcowy,
– nowa chłodnica wody,
– świeży płyn chłodniczy,
– wymieniony olej w automatycznej skrzyni biegów wraz z filtrem,
– lakierowanie przedniego zderzaka,
i wiele innych…

Cena wynosi 25‘000,- PLN. Sprzedaż na podstawie FV marża. Samochód opłacony i gotowy do pierwszej rejestracji w RP. W podanej cenie zostanie wydany zatankowany do pełna z nowym przeglądem technicznym.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu samochodu.

Ask for export price for international buyers outside Poland. Payment in any currency possible, cash or bank transfer, also crypto. Shipping to any country possible. We speak English. Wir sprechen Deutsch. Parliamo Italiano. Мы говорим по-русски.

Istnieje możliwość dowozu samochodu po zakupie do nowego właściciela, zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów.

Zapraszamy do kontaktu pod tel. +48 791 515 905.
Zapytania mailowe prosimy kierować pod info@klasykagatunku.pl.