KlasykaGatunku.pl

Saab 9-3 2003 – 25000 PLN – Wrocław

Ten Saab 9-3 to wersja 2.0 T, czyli 210 koni mechanicznych wyciśnięte z silnika o pojemności dwóch litrów. Tak wysoka sprawność możliwa jest dzięki turbosprężarce, która jest specjalnością marki od 1977 roku, kiedy to ukazał się pionierski Saab 99 Turbo. Prezentowane 9-3 to już druga generacja modelu, oferowana w latach 2002 – 2011 oraz 2013 – 2014, oznaczona kodem fabrycznym YS3F. Konstrukcja pojazdu została opracowana na bazie płyty podłogowej Epsilon I, opracowanej przez General Motors, na bazie której powstały m.in. Opel Vectra C, Fiat Croma oraz Cadillac BLS. Trzeba przyznać, że z całej tej czwórki Szwed wygląda najlepiej, zwłaszcza w wersji wyposażeniowej Aero, która oznacza tutaj obniżone, sportowe zawieszenie oraz sportowe elementy stylizacji nadwozia.

Saab 9-3 Aero 2.0 T
Data produkcji: 18.06.2003
Pojemność silnika: 1998 ccm
Moc: 210 KM (154 KW)
Przebieg: 131,605 km
Skrzynia biegów: manualna 6b

Przedmiotem sprzedaży jest świetnie utrzymany Saab 9-3 Aero w pięknym kolorze z ciemną, skórzaną tapicerką. Sprowadzone z Aargau, Szwajcaria bezpośrednio od drugiego właściciela. Samochód zachowany w bardzo dobrym stanie z minimalnymi śladami użytkowania i upływu czasu. Zachowana pełna dokumentacja serwisowa: książka serwisowa, książka badań spalin Abgas.

Nadwozie jest zachowane w bardzo dobrym stanie, nie posiada korozji. Niewielkie, widoczne na zdjęciach obtarcie tylnego zderzaka z prawej strony oraz kilka odprysków w przedniej części nadwozia. Posiada wciąż fabryczny lakier. Spód auta, komora silnika i wnęki nadkoli jak w kilkuletnim aucie. Lampy bez uszkodzeń.

Wnętrze jest kompletne, z niewielkimi i śladami użytkowania, takimi jak typowe dla modelu ubytki farby na kilku przyciskach konsoli centralnej. Skórzana tapicerka jest zachowana w idealnym stanie, bez śladów zużycia. Komplet oryginalnych dywaników w stanie bardzo dobrym.

Alufelgi w bardzo dobrym stanie, komplet dobrych opon zimowych. W bagażniku zestaw narzędzi.

Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem.
– nowy filtr powietrza,
– naprawiony zamek drzwi kierowcy.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.

Cena 25’000 PLN zawiera kompletne opłaty, które zostały już wykonane. Samochód odbierasz w podanej cenie zatankowany do pełna, z tłumaczeniami dokumentów, pierwszym przeglądem technicznym, ubezpieczeniem OC na 30 dni, gotowy do rejestracji w RP.

Możliwy transport na terenie całej Europy.

Zapraszamy do kontaktu pod tel. +48 661 737 676 (Daniel),
+48 791 515 905 (Michał).
Zapytania mailowe prosimy kierować pod info@klasykagatunku.pl.