Saab 9-3 Aero Cabrio 2006 – SPRZEDANY

Saab 9-3 Aero Cabrio jest niczym mała awionetka. Kabina otula pasażerów, wysoki kokpit, stacyjka w środkowej konsoli i funkcja Night panel pozwalająca wygasić większość oprzyrządowania podczas jazdy w nocy nadają mu niepowtarzalny klimat i charakter, a głębokie schowanie podgrzewanych foteli oraz windschott pozwalają przyjemnie podróżować z otwartym dachem nawet w temperaturze jedynie kilkunastu stopni. Pojechać nim można też zdecydowanie szybciej, niż moglibyśmy się początkowo spodziewać. Silnik 2,8 l V6 turbo generuje aż 280 koni mechanicznych, zostawiając kierowcy zawsze bezpieczny zapas mocy i momentu obrotowego. Ten egzemplarz pochodzi z amerykańskiego rynku, od 12 lat jest w Polsce, jest bezwypadkowy, legitymuje się pełną historią serwisową, niewysokim przebiegiem i pięknym stanem zachowania.

Saab 9-3 Aero Cabrio
Rok produkcji: 2006
Pojemność skokowa: 2792 cm³
Przebieg: 69400 mil
Moc: 275 KM

Oferuję ponadprzeciętny egzemplarz SAAB’a 9-3 w wersji nadwoziowej cabrio.
Auto przypłynęło ze Stanów Zjednoczonych, co ciekawe jako bezwypadkowe i absolutnie nieuszkodzone, 12 lat temu.
Przez okres tych 12 lat było użytkowane okazjonalnie przez jednego właściciela na terenie Polski, gdzie oczywiście przechodziło cykliczne przeglądy oraz naprawy.

W II połowie 2017 roku odbył się gruntowny remont zawieszenia, co skutkuje idealną pracą tych mechanizmów do dzisiaj.
Profilaktycznie przy każdej wymianie opon odbywało się również sprawdzenie geometrii kół.
Posiadam komplet faktur serwisowych od momentu sprowadzenia pojazdu do kraju wraz z dokumentami importowymi.
Na co dzień oczywiście garażowane, a dla dodatkowego zabezpieczenia została nałożona powłoka ceramiczna, zarówno na lakier, jak i dach.

W razie dodatkowych pytań proszę śmiało dzwonić.