Saab 900 1991 – 18000 PLN – Warszawa

Szukając klasyka dla siebie bierzemy pod uwagę cały szereg wytycznych. Zaczynając od pragmatycznych, jak dostępność i cena części zamiennych, aż po oryginalność i unikatowość modelu. Saab 900 popularnie zwany „krokodylem” niewątpliwie ma w sobie „to coś”. Ten szczególny urok tworzą nie tylko styl i design projektu Björna Envalla. Na charakter Saaba wpływa także sposób prowadzenia oraz ciekawe i nietuzinkowe rozwiązania, od umiejscowienia stacyjki po sposób otwierania maski. Rozpoznawalność i świadomość Saaba 900 w Polsce jest duża, a grupa jego fanów z roku na rok rośnie. Nie trudno też znaleźć okazy w lepszym i gorszym stanie. My jednak, biorąc pod uwagę swoje doświadczenia, polecamy okazy w stanie jak najlepszym. Ten z ogłoszenia to zadbany egzemplarz „od wuja z Belgii” . Z ładnym lakierem, w dobrym stanie blacharskim, z odnowionym wnętrzem, będzie natychmiastową radością, bez wielkich wydatków na starcie.

Saab 900
Rocznik: 1991
Przebieg: 286500 km
Pojemność: 2000 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 140 KM

Cena: 18000 PLN

Wyposażenie:
– wspomaganie kierownicy
– nowa, skórzana tapicerka
– drewniana deska rozdzielcza
– kierownica Nardi
– radio CD + USB

Elegancko wykończony, zadbany Saab 900 z 1991 roku w wersji pięciodrzwiowej.
Krokodyla przejąłem dwa lata temu od mojego wuja z Belgii, który troszczył się o niego jak o własne dziecko.

Silnik pracuje równo i cicho, wnętrze ze sporą ilością smaczków: szyta na zamówienie czarna skóra na fotelach, deska rozdzielcza wykończona drewnem, dodatkowe zegary, kierownica Nardi, nowa podsufitka.

Stan blacharski, lakierniczy i mechaniczny jest bardzo dobry, maszyna w pełni gotowa do eksploatacji.

Egzemplarz idealny zarówno dla miłośników marki, jak i dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z klasyczną motoryzacją.

Gorąco polecam i zapraszam.

Telefon: +48 501 620 690
Miejscowość: Warszawa