Skoda 105 S 1982 – 14999 PLN – Tarnowskie Góry

Skoda 105 i 120 to ostatnie modele czechosłowackiej marki, w której silnik mogliśmy odnaleźć za tylną osią. Rocznik ’82 to przedostatni, w którym mogliśmy odnaleźć kluczowe atrybuty pierwszej serii produkcyjnej – okrągłe światła, chromowane zderzaki z kierunkowskazami i pionowe tylne światła, co zdecydowanie dodaje jej klasyczne charakteru. Skoda 105 S to podstawowa wersja wyposażeniowa, którą wyróżnia brak możliwości otwarcia tylnych szyb, brak możliwości regulacji oparcia przednich foteli oraz charakterystyczne paski służące do zamykania przednich drzwi. Te niedogodności z łatwością można zaakceptować, jeżeli zwrócimy uwagę na stan zachowania tego egzemplarza. To pięknie zachowany oryginał, który przenosi nas niemal 4 dekady wstecz.

Skoda 105 S
Rocznik: 1982
Przebieg: 41000 km
Pojemność: 1046 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 45 KM

Cena: 14999 PLN

Wyposażenie:
– radio

Skoda 105 S w idealnym kolekcjonerskim stanie z udokumentowanym minimalnym przebiegiem 41000 kilometrów.
Samochód od nowości u jednego właściciela, który z uwagi na wiek i problemy zdrowotne od kilku lat nie może go użytkować. Do samochodu jest kompletna dokumentacja potwierdzająca pochodzenia (faktura zakupu, instrukcja obsługi, dokumenty rejestracyjne z czasów PRL i wiele innych), dwa klucze.
Samochód z uwagi na swój świetny zachowany stan stanowi bardzo dobrą lokatę kapitału i przy okazji może sprawić wiele radości nowemu właścicielowi (zloty i rajdy zabytkowych aut, wspomnienie czasów PRL itp).
Auto do zobaczenia w Tarnowskich Górach po uprzednim umówieniu się,

Telefon: +48 502 262 585
Miejscowość: Tarnowskie Góry