Skoda Fabia 2006 – 39000 PLN – Wrocław

Skoda Fabia pierwszej generacji produkowana była w latach 1999 – 2008. Zastąpiła mocno już przestarzałą Felicię, bazując na płycie podłogowej na bazie płyty podłogowej VW A04, która dziielona była z VW Polo oraz Seatami Cordoba i Ibiza. W Polsce z miejsca stała się hitem sprzedaży, trwale wpisując się w krajobraz naszych dróg. Z pewnością wiele osób ma dziś związane z nią sentymenty i taki „barn find” może dziś być ciekawą propozycją. Ten poliftowy egzemplarz z silnikiem 1.2 HTP przejechał do dziś jedynie 2 tysiące kilometrów. W ciągu 18 lat odbył cztery serwisy w ASO oraz wyjeżdżał na coroczne przeglądy techniczne. Zachowała się kompletna dokumentacja od nowości, w tym rachunek zakupu, książka serwisowa z czterema wpisami czy oryginalny folder sprzedażowy, dwa kluczyki. Według zapewnień sprzedającego, samochód zawsze stał w garażu, nie jeździł jeszcze w śniegu czy deszczu.

Skoda Fabia Classic 1.2 HTP
Rok produkcji: 2006
Przebieg: 002,075 km
Pojemność: 2793 cm³
Moc: 54 KM / 40 kW
Skrzynia biegów: manualna

Przedmiotem sprzedaży jest Skoda Fabia w kolorze niebieskim z czarną materiałową tapicerką. Samochód miał jednego właściciela od nowości (Pana ur. 1945). Jest dosłownie jak nowy z salonu. W ciągu 18 lat odbył cztery serwisy w ASO oraz wyjeżdżał na coroczne przeglądy techniczne. Zachowała się kompletna dokumentacja od nowości, w tym rachunek zakupu, książka serwisowa z czterema wpisami czy oryginalny folder sprzedażowy, dwa kluczyki. Samochód zawsze stał w garażu, nie jeździł jeszcze w śniegu czy deszczu.

Nadowozie bez śladów użytkowania czy uszkodzeń.

Wnętrze jak nowe.

Opony fabryczne nie spękane ani nie uszkodzone. Istnieje możliwość wymiany na nowe.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.

Cena wynosi 39’000,- PLN. Sprzedaż na podstawie faktury VAT-marża.

Istnieje możliwość zorganizowania dowozu samochodu po zakupie do nowego właściciela w cenie 2,5 zł za kilometr. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów.

Ask for export price for international buyers outside Poland.

Payment in any currency possible, cash or bank transfer, also crypto. Shipping to any country possible. We speak English. Wir sprechen Deutsch. Parliamo Italiano. Мы говорим по-русски.

Telefon: +48 507 433 488 lub +48 692 564 798
Miejscowość: Wrocław
Zapytania mailowe prosimy kierować pod info@klasykagatunku.pl