Subaru Impreza WRX Swiss Rally Champion 2005 – SPRZEDANE

Subaru Impreza to bez wątpienia jeden z najbardziej kultowych samochodów rajdowych. Sukcesy odnosił na całym świecie, zarówno w rajdach najwyższej kategorii WRC, jak i na szczeblach lokalnych. W 2004 roku tytuł mistrzowski w „Championnat de Suisse des rallyes”, czyli Rajdowych Mistrzostwach Szwajcarii odniosła załoga Patrick Heintz – Roland Scherrer na Subaru Impreza WRX STI przygotowaną przez Lugano Racing Team. To było impulsem do przygotowania przez importera Subaru na rynek szwajcarski, firmę Emil Frey, specjalnej wersji tych samochodów, oznaczoną jako Swiss Rally Champion. Przygotowano tak zarówno Imprezę WRX, jak i Imprezę WRX STI. Prezentowany samochód pochodzi z tej pierwszej grupy. Za dodtkowe 800 franków szwajcarskich nabywca otrzymywał dodatkowo skórzane fotele z podgrzewaniem, boczne poduszki powietrzne, aluminiowe listwy z boku i na pokrywie bagażnika i felgi ATS DTC (jedyna rzecz, której brakuje w prezentowanym egzemplarzu).

Subaru Impreza WRX Swiss Rally Champion
Rocznik: 2005
Przebieg: 239667 km
Pojemność: 1994 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 225 KM

Subaru Impreza WRX w limitowanej wersji Swiss Rally Champion. Edycja wypuszczona na rynek szwajcarski z okazji zdobycia przez Subaru mistrzostwa kraju w rajdach samochodowych.
Auto sprowadzone przez naszą firmę. Przede wszystkim pozbawione typowej bolączki tego modelu, czyli korozji. Zarówno lakier, jak i podwozie auta w świetnym stanie. Ze względu na fakt, iż auto było serwisowane w ASO Subaru, co potwierdzają wpisy w książce serwisowej, zarówno silnik, jak i zawieszenie nie wykazują oznak zużycia. Subaru jest opłacone i gotowe do rejestracji.

Kredyt na klasyka