KlasykaGatunku.pl

Subaru SVX 1994 – SPRZEDANE

Uogólniając, epoka lat 90-tych była w motoryzacji okresem stylistycznej nijakości. Sylwetki samochodów rzeźbiła aerodynamika i w owym czasie w większości traciły one indywidualne cechy i zaczęły się do siebie upodobniać. Z głównego nurtu z pewnością w sposób wybitny wybija się po latach ta sylwetka. Subaru SVX to dzieło geniuszu Giorgetto Giugiaro. Nie brak tu stylistycznych nawiązań do awiacji, np. w charakterystycznym sposobie otwierania szyb. Wówczas niezwykle futurystyczne, nigdy nie osiągnęło wielkiej popularności. Po części wina to małej popularności marki – przed epoką Imprezy Subaru kojarzono głównie z niewielkimi autami miejskimi i dostawczymi. Luksusowe coupe nie było tym, czego spodziewano się pod znakiem plejad. Ci którzy się zdecydowali, mieli wiele radości z doskonałego silnika typu bokser i stałego napędu na cztery koła.

Link: http://klasykagatunku.pl/auta/subaru-svx/

Subaru SVX 3.3 4×4
Data produkcji: 1994
Pojemność silnika: 3317 ccm
Moc: 230 KM
Przebieg: 166,772 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Kultowe Subaru SVX odkupione od drugiego właściciela, który posiadał je od 2002 roku.

Samochód zachowany w przyzwoitym stanie, bez korozji, z drobnymi śladami upływu czasu i użytkowania. Sprowadzony z Bern, Szwajcaria.

Przy przebiegu 154,607 km skrzynia biegów została poddana kompletnej rewizji, usunięto typową wadę tego modelu. Wykonaną naprawę potwierdza rachunek na kwotę 5’100 CHF.

Wady: ślady czasu i użytkowania, zagniecenie na przednim zderzaku

Mechanicznie sprawny, nie wymaga żadnych napraw, gotowy do jazdy. Wyposażenie wnętrza sprawne i kompletne.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.